Vzdušné zámky Bradavické

11. Kapitola: V posledním okamžiku

31. března 2013 v 10:58 | Annie

Tak, konečně je tady nová kapitola. Objeví se tam už i jedna z postav, která byla do příběhu přihlášena, a v příští kapitole se jich objeví ještě více :).
Také jsem se rozhodla z komentářového systému ovlivňování příběhu přejít na ankety. Za prvé - už komentáře nikdo nepsal (každopádně převelice děkuju těm, kteří je tam stále psali), i když mi lidé neustále píšou, že prostě neví, co by tam strčili - a za druhé, už se blížíme k druhé, závěrečné polovině příběhu, takže to budu muset stejně z větší části ovlivňovat já. Takže... o pokračování hlasujte v anketě! Enjoy your chapter!

Nábor do příběhu

18. března 2013 v 17:04 | Annie
Tak, jak jsem psala v předchozí kapitole Vzdušných zámků Bradavických, hodlám jsem příběh nějak oživit. Pro ty, kteří neví o co jde - Vzdušné zámky jsou Fanfiction na Harryho Pottera, kde příběh určujete vy, čtenáři. Napíšete do komentářů, jak chcete, aby to pokračovalo, a já se podle toho zařídím. Ústřední čtveřicí je právě nyní Abby, trochu vznětlivá studentka Nebelvíru, John, taktéž student Nebelvíru, sloužící jako skupinový katalyzátor (něco ve stylu Karotky ze Zeměplochy), Andrew, doslova perfektní zastupovatel Havraspáru, a Grace, studentka Zmijozelu, avšak s několika tajemstvími.

Mojí pointou je - když už nechávám své čtenáře, aby příběh ovlivňovali, proč je vlastně nezapojím? A proto vám dávám možnost vymyslet si vlastní postavu, která se objeví v příběhu.

Ústřední čtveřicí stále zůstanou již výše zmíněné postavy, ale vaše postavy také nebudou jen tak nějaké obrysy v zadu, které se tam jen tak mihnou. Budou tam moci mít i zásadní roli. Záleží jen na vás, jak si postavu vymyslíte. Dokonce budu přijímat i Mary Sue, ale nečekejte, že to s ní budu myslet vážně :D.
Každopádně, tímto bych vás chtěla poprosit, abyste při tom vymýšlení postavy trochu používali mozek. Taky bych ocenila, kdyby to nebyly jen samé slečny nebo Zmijozeláci/Nebelvíráci.

Každopádně, komu se nápad zalíbí a chce svojí postavu vidět v povídce, nechť v komentáři zanechá tento malý, vyplněný formulář:
1. Jméno postavy
2. Kolej
3. Ročník
4. Nějaká ta omáčka (ehm... chci říct něco o rodině postavy, o tom, kde vyrůstala, jaké předměty jí jdou..)
5. Povaha postavy

Toť bude všechno. Doufám, že se aspoň něco v těch komentářích objeví a že mě nenecháte cítit se trapně :D

10. Kapitola: Nabídka

17. března 2013 v 15:51 | Annie

Tak, nyní jsem si vybrala komentář od Miu (více méně jediný).
Popravdě, nadšení ohledně tohohle příběhu už mě začíná trochu opouštět, a proto jsem se rozhodla udělat ještě jednu menší akci, která se tady brzy objeví - takový menší nábor. Až uvidíte, pochopíte :).

9. Kapitola: Setkání v sovinci

28. února 2013 v 9:40 | Annie

Tahle kapitola je také trošku zvláštní. I když se u poslední kapitoly objevily dva komentáře, rozhodla jsem se příběh posunout úplně jinak, tedy trošku podle mého. Také jsem dostala někde návrh, že bych u každého článku mohla shrnout, co se stalo v předchozích kapitolách - and so shall it be.

Co se tedy stalo. Grace, Zmijozelačka a kamarádka Abby a Johna, našich nebelvírských hrdinů, se rozhodla ukrást z kabinetu profesorky McGonagallové zpět svůj plánek Tajemné komnaty, a to více méně proto, aby jí Zmijozelští přestali šikanovat. John se jí rozhodl pomoci, ale jemu samotnému se přihodilo to, že našel nějaký podivný amulet. Neví, komu patřil; jeho minulý vlastník se však jmenuje Andrew Page a navštěvuje Havraspárskou kolej. A právě k němu se právě obracíme.

8. Kapitola: Infiltrace kabinetu profesorky McGonagallové

13. února 2013 v 10:59 | Annie

Jsem ráda, že se u předchozí kapitoly sešlo tolik komentářů :33. Také se omlouvám, že kapitola nevyšla tak, jak měla, ale už jsem to zmiňovala - hory.
Každopádně, tentokrát jsem se rozhodla pro komentář miu-ryan: "John najde v kabinetu McGonagallové něco, co mu umožní vidět budoucnost. :D Začíná kariéru superhrdiny."
Tak, už víte, co můžete očekávat od této kapitoly. Těším se na další komentáře ^^

7. Kapitola: Stupidní Michaelis

4. února 2013 v 18:05 | Annie

Tak, je tu konečně tak dlouho slibovaná nová kapitola :). Tentokrát jsem si nemohla odpustit trochu krásných srdíčkových keců, ach, ach, ach.
Každopádně, oba komentáře, které se pod kapitolou objevily, více méně navrhovaly to samé, takže Zmijozeláci byli hrozně nejapní a chtěli využívat Tajemnou komnatu jako místo pro pařbu.
So... let's go!

6. Kapitola: Ropucha, kočky a odporný růžový kabinet

18. ledna 2013 v 20:15 | Annie

Tentokrát jsem se naprosto výjimečně rozhodla... ta da dammmm.... použít všechny vaše komentáře. Och ano. Vložte dramatickou hudbu.
Je to tak, rozhodla jsem se, že provedu všechno z toho, co jste napsali! Všechno mi to totiž odpovídalo tomu, co jsem se nakonec do té kapitoly rozhodla napsat, a všechno je to naprosto skvělé.
Babe: Políbím jednu ze svých modrookých kočiček :D.
Mia: Dolores je špeh nějakého tajného spolku, který chce ovládnout svět, a chce do něj přibrat i Grace, protože berou zásadně jenom čajoděje z mudlovských rodin. :D
Magenta: Teda, s Umbridgeovou jsi nám to zavařila :D Napadá mě snad jen, že by mohla Dolores využívat jednoho z těch třech jako svého špeha proti Brumbálovi.
Brigita: Jsem Dolores Umbridgeová a přemýšlím nad tím, že musím Harryho Pottera pod nějakou záminkou dostat do svého kabinetu, protože se mi ve skutečnosti strašně líbí!

5. Kapitola: Error

11. ledna 2013 v 20:35 | Annie

Nakonec jsem se rozhodla pro komentář Babe: Nechce ji Severus pozvat do Prasinek? Nebo zeptat, co si myslí o jeho vlasech.
Tato kapitola je ale trochu zvláštnější a také jsem se rozhodla porušit jedno z pravidel, které jsem si na začátku psaní dala. Což poznáte na konci. Proč jsem se proto rozhodla. Nu... proč ne? Když jsem dokázala zvládnout Snapea, zvládnu i tu postavu, která se na konci objeví :).
Takže... se těším na vaše komentáře :D.

4. Kapitola: Hodina lektvarů

3. ledna 2013 v 18:27 | Annie

Tak, tentokrát jsem se rozhodla pro komentář Pale Horse: Někdo ze Zmijozelu je bude odposlouchávat a zařve nějakou poznámku na to, že je Grace mudl. Abby se lekne a jak se bude otáčet za sebe, praští ho nosu .
Celé je to ale sepsané trochu urychleně a také jsem se soustředila a přání Babe, aby už se konečně objevil náš oblíbený profesor Lektvarů :). A taky myslím, že tentokrát jsem tu kapitolu ukončila výborně pro i ty s nejrozvinutější fantazií.

3. Kapitola: Drama v umývárně

27. prosince 2012 v 18:48 | Annie

Nevím, jak to teď bude chodit s kapitolami, když mám rozbitý notebook, ale pokusím se aspoň Vzdušné zámky Bradavické přidávat tak, jak má vycházet. Tedy v pondělí.
Teď jsem to akorát neudělala, protože byly Vánoce.

Tentokrát vyhrál komentář Magenty: Abby otevře dveře kabinky a zjistí, že ten hluk dělá duch Cedrica Diggoryho, který utíká před Ufňukanou Uršulou, která je do něj zabouchnutá a teď ho pronásleduje :-D
 
 

Reklama
Reklama

PageRank ukazatel