Fotografie

Povodně

10. června 2013 v 15:16 | Annie
Je to celkem ironie. Ještě si pamatuju, že toto bylo nedávno tématem týdne. Možná minulý týden, teď vážně netuším. Náš povodeň však navštívila teprve včera, a to docela dost silně.
Začalo to obrovským deštěm. Potom se objevily kroupy velikosti jednoho oblázku. Potom jsem viděla vodu na schodech v našem baráku a věděla jsem, že je zle. Když jsem se podívala do sklepa, samozřejmě, že byl vytopený. Když jsem pak slyšela ty šílené novinky všude po naší vesničce, nechtěla jsem tomu věřit, dokud jsem neuviděla fotky od taťky. Víte, co je zajímavé? Člověk říká, jak je to hrozná katastrofa, ale vyfotí si to a dá na facebook a je hrdý na to, že teď bude strašně populární. Já dělám to samé, tohle je ale pro mě upřímně jeden z důvodů, proč nesnáším lidi. Jistě, cítím ty samé "tužby", ale přijde mi to nechutné být takhle nadšený z nějakého neštěstí.

A přesto sem teď hodím fotky, které nafotil můj taťka. Ironie, že? Každopádně, pokud to u vás není, buďte rádi. U nás stále prší a můžeme se jen obávat nejhoršího. Úplně nové hřiště v tahu, úplně nový chodník v tahu, vlaky nejezdily, včera odpoledne bylo neprůjezdné náměstí a někde jste se musely až brodit vodou. Jednu vesnici kilometr od nás evakuovali.

Doktorský dort

24. listopadu 2012 v 14:00 | Annie
Máme. Tu. Nejlepší. Matku. VŮBEC.

Tenhle dort je natolik senzační, že je mi opravdu líto ho jíst. Je pro mojí ségru k třináctinám, ale musíte uznat, že je to něco neskutečně... skvělého!

Šumava podruhé

6. září 2012 v 18:46 | Annie
Mám nějaké další fotky, které jsem sem nedala, tak teď tady jsou, jen tak pro srandu trollům. Musím ale říct, že sloužily jako moje experimentální fotky pro práci s Photoshopem, učila jsem se pracovat s texturami, tak podle toho ty fotky vypadají.
Za prvé, hned poznáte, že jsou upravené. Za druhé... spíš, než za fotky, už bychom to spíše považovali za nějaké ty tumblrerovské obrázky ke článkům. Opravdu, za fotky to nevydávám, ty textury tam jsou opravdu hodně vidět a já to vím, ale za to OPĚT může tumblr, protože já jsem se kvůli němu naučila takto ty textury používat... no, teď už aspoň vím, jak je správně aplikovat i na fotky :D. Každopádně, tady jsou tedy ty moje hokusy pokusy a jimi zprněná nádherná Šumavská příroda.

Jinak, vzdávám se šance tady na blogu si měnit přezdívku, na tumblru a blogspotu všude jinde si budu říkat Anon, ale když mám tady existující blog a začínala jsem s přezdívkou Annie-chan, stejně mi budou všichni říkat Annie-chan, takže... :D

Breberka

5. srpna 2012 v 11:15 | Annieren
Rozhodla jsem se, že sem hodím ještě pár fotek z té Šumavy. Už jsem sice doma, ale když teď na to koukám, někdy pořád najdu vcelku pěkné kousky.
Půjčovala jsem si pak i mamky foťák, když teď ale porovnávám kvalitu, ty z mého mobilu vypadaly... lepší. Tyhle jsou nějaké zrnité. Je to možný?! o_O

Každopádně, tohle je nějaká breberka, která nám lezla po chatě. Mamka tvrdila, že je to nějaký koník, ale já opravdu nevím, takže vám tady tu zelenou potvoru nechám :D.

Šumava

2. srpna 2012 v 17:53 | Annieren
Hlásí se Annie z divočiny a posílá pár fotek z Národního parku. Tato návštěva byla vysoce produktivní pro můj fotoaparát, a třebaže můj fotoaparát je mobil :D, fotky se mi docela povedly.
Tak jich sem pár dám.

Teď odposlouchávám prcky hrající si na Ipadu, a tohle sem musím zapsat:
- "Hele, zkusíme Options! (pozn.: mysleli si, že je to hra)
- "Ty si blbej! Víš, co to je Options? Optika!" :D

Londýn

17. června 2012 v 20:46 | Annieren
Tramtadadadá, jsem zpátky z týdenního pobytu v Anglii :D! Ano, vím, že jsem slibovala, že přednastavím nějaké články, ale no tak co. Tak tu týden nic nebylo.
Tak či tak, ten týden tam byl skvělý. Nejen, že jsem byla už podruhé v Londýně (tentokrát ale na týden, ne jen na tři dny), ale dokonce jsem si to všechno i trochu přerovnala v hlavě. Taková trošku dovolená, i když ne úplně dovolená :D.
Dovolená to tedy ale úplně nebyla, protože to mnohdy bylo velice vyčerpávající. První den, kdy jsme tam jeli, jsem naspala zhruba jednu-dvě hodiny, a když jsme přijeli, ne, že bychom se šli ubytovat, ale šli jsme na celodenní prohlídku Londýna. Ten den jsem se udržovala při životě na kafi a modlila se, ať se tam nezhroutím. Kupodivu jsem večer nepadla hned do postele, ale docela jsem se i držela. Další dny se to tak neopakovalo a vyspala jsem se dobře, stejně jsem v tom Londýně ale chytla nějakou chřipku.
Tak či tak, ubytovaní jsme byli v rodinách. Takže na nás všude mluvili Anglicky, že. S námi navíc bydlela ještě jedna devatenáctiletá Francouzka, která tam je na nějakém tříměsíčním pobytu, a pár dní ještě několik patnáctiletých Němek. Byla to domácnost všech národů, to musím tedy říct. Ale domluvili jsme se, jakkoli to mnohdy bylo těžké :D. Většinou mluvily kamarádky a já mluvila jenom v nejsvízelnějších situacích, ale pak ke konci už jsem se zase tak nestyděla. Není to tak, že bych neuměla Anglicky, já jim mnohdy i radila, co říct, spíš se stydím před cizími lidmi, no.
Ale tak už k fotkám.

když ještě slunce vycházelo brzy

20. října 2011 v 18:23 | Annieren
Tak, a tady jsou konečně ty slíbené fotografie východu slunce.
Upřímně, nezdají se mi tak pěkné, jako ta předchozí fotka, kterou jsem sem vložila - proto je sem dávám až teď. Opět focené mobilem, takže nic moc. Ani se mi už upřímně moc nelíbí :D.
Samozřejmě focené ještě někdy v září, teď vychází slunce mnohem později, než já vstávám.
Ale tak co, no. Dám je sem.

Nic moc, omlouvám se! :D

evening

1. října 2011 v 17:42 | Annie-chan
Vím, že jsem slíbila východy slunce, ale tahle fotka se mi stejně líbí nejvíc... krásné to nebe :).
Ano, fotila jsem to já, a kupodivu mobilem.

Jsem majitelem vzácného artefaktu.

20. září 2011 v 16:25 | Annie-chan
^_^.


Možná jste si všimli, že do menu přibyly dvě nové rubriky - kresby a fotografie. Kresby už nějakou dobu přidávám i na deviantArt, tak proč ne sem. A fotografie - tuhle berte jen jako takovou úvodní :D. Ráno se mi při čekání na vlak vždycky pořadí vyfotit nádherný východ slunce a já to nemám kde zveřejnit.

Takže se těšte :).
 
 

Reklama
PageRank ukazatel