Dream Bubbles

Dream Bubbles: Eridan a Sollux

18. července 2013 v 20:36 | Annie

I just might love troll pirates a way too much. (měla bych se omluvit za svojí nepřitomnost, ale naahhhhh)

Dream Bubbles: Tavros a Gamzee

4. července 2013 v 19:41 | Annie

Možná - možná - je tam i trochu Vrisky & Tavrose. A MOŽNÁ je tam hodně referencí na Petra Pana. Ehm. Každopádně, až teď mi došlo, jak jsme si s Tavrosem podobní, protože jsem se do jeho postavy hodně rychle a snadno vžila...

Dream Bubbles: Dave a Terezi

13. června 2013 v 20:08 | Annie

Tahle část je hrozně sadstucková. Také jsem s ní po dlouhé době spokojená. Mě samotné láme srdce :_D

Dream Bubbles: Rose a Kanaya

16. května 2013 v 19:49 | Annie

Že bych se rozhodla udělat patron shipy? A víte, že asi jo? Příště tu bude Daverezi. (Ehm, Dave x Terezi).

Dream Bubbles: Karkat a Jade

4. května 2013 v 20:12 | Annie

K něčemu se vám přiznám. Karkat x Jade je moje OTP a budu to shipovat až do své smrti. (Stejně s tím nejsem nějak extra spokojená, ale damn it)

Také se omlouvám za svou nepřítomnost, která byla na mém blogu poslední dobou hodně, hodně vidět. Napíšu o tom článek, slibuju. Brzo. Snad. (Tentokrát za všechno může seriál jménem Community + fakt, že jsem ještě více asociální než jsem bývala)

Dream Bubbles: John a Vriska

21. dubna 2013 v 9:34 | Annie

Po dlouhé době konečně další část. Problém byl v tom, že jsem nevěděla, na jaký ship se mám zaměřit, a nakonec jsem se rozhodla pro svůj druhý nejoblíbenější ship z Homestucku a jedno z mých OTP - Johna a Vrisku.
Snažila jsem se popsat, jak probíhal vztah mezi Vriskou krátce poté, co zemřela, a Johnem z oné alternativní reality (z té, kde doletěl do sídla svého Denizena díky Terezi). Vzhledem k tomu, že se rozešli... nu, očekávejte sadstuck. :(

Dream Bubbles: Aradia a Sollux (2/2)

23. března 2013 v 0:37 | Annie

Psaní téhle kapitolky jsem si opravdu velmi užila. Zajímavé je, že jsem dříve shipovala Feferi a Solluxe, teď mám ale Solluxe raději s Aradiou. Nejspíš to bude prostě proto, že mi tato roztomilá trollí slečna poslední dobou hodně přirostla k srdci :).

(P.S. - Pokud chcete svojí postavu do Vzdušných zámků, dnes - sobota 23. března - je poslední den. So hurry up! A děkuju všem, co se zatím přihlásili :))

Dream Bubbles: Aradia a Sollux (1/2)

18. března 2013 v 21:57 | Annie

Tak, konečně jsem se dostala k tomu, abych k tomuto zase přispěla. Druhá část se tady, snad objeví co nejdříve :)

Dream Bubbles: Feferi a Nepeta

1. března 2013 v 10:02 | Annie

Tak, další díl Dream Bubbles je tady. Tentokrát o Feferi a Nepetě; snažila jsem se ukázat, jak to mezi nimi vypadalo, když se rozdělily z Fefetysprite. (Pokud to čtete, klidně si řekněte o nějaký ship, mně to vadit nebude :))

Dream Bubbles: Jade a Dave

26. února 2013 v 9:02 | Annie

A pozor, dámy a pánové, tady začíná má Homestuck Fanfiction. Už dlouho jsem jí plánovala psát, a až teď jsem se k tomu odhodlala. Budu ráda, když napíšete do komentářů, jestli mám pokračovat.
Přeci jenom, Dream Bubbles je opravdu široké téma. Rozhodla jsem se sepsat setkání různých postav, ať už těch mrtvých, tak i těch živých, která by klidně mohla být canon, jen se Hussie rozhodl je neukázat. Přeci jenom, já moc ne-canon verze ráda nemám (například John není homosexuál).
V této první části se potkají Jade a Dave. Což už vám asi došlo. No tak snad se najde nějaký Homestuck(er), který si to přečte :D
 
 

Reklama
PageRank ukazatel