Má opakovaná absence

13. dubna 2013 v 21:40 | Annie |  Scrapbook
Samozřejmě, s blogem to jde zase od desíti k pěti. Prosím, nedivte se tomu. Ne, nebudu to svádět na školu a podobné úkazy, ne, ne. Teď je to spíš spojené s tím, že jsem definitivně propadla světu počítačových her. Myslím, že jsem o tom psala už v minulém článku. Poslední dobou nepařím nic jiného než Neverwinter Nights 2, což je taká trochu starší RPG fantasy podle Dungeons & Dragons, a i když je tam pár věcí opravdu nasráníhodných (no, jednou se o tom možná rozepíšu v recenzi), tak tu hru absolutně zbožňuju. Nadále jsem stále čas od času zaseklá u Dishonored, ke kterému, jen tak mimochodem, vychází brzy nový datadisk, na který se nemůžu dočkat. Haha.

Navíc jsem si dneska koupila Borderlands 2. Proč? Protože chci. Fakt, že vůbec nestíhám koukat na nějaké seriály či filmy, že čtu jen při cestě do školy a ze školy a že se učím naprosto minimálně mi může být úplně jedno, že. (Taky podle toho vypadají mé známky, ale teď vás přesto strašně hodně naseru - můj nejhorší průměr je z biologie: 2,2 :D)

A ačkoliv to tak nevypadá, píšu. Vzplanutí, takže to nemůžu moc přispívat. Víte, jak jsou mé kapitoly dlouhé. (I když přemýšlím, že to trochu rozkouskuju a povkládám sem znova.)

Dneska je také, jen tak mimochodem, 13. dubna, což je den, kdy začal Homestuck. Ano, tento skvělý webkomiks má výročí, ale bohužel, ví se jistě, že má tento rok končit :(. Blem.
Ano, Fanfiction. Já vím. ALE JÁ NEVÍM, JAKÝ SHIP MÁM PSÁT DÁL T_T

Co víte říct? Ano, chtěla jsem se zeptat, já se přeci jenom ptám vždycky - pokud někdo z vás některou ze zmíněných her hraje (teď myslím hlavně to Borderlands 2), tak mi napište a možná s váma budu někdy ochotná zkusit multiplayer, až se trochu dostanu do hry :D.


Přijde vám někdy, že se svým životem děláte absolutní hovno? :D Cítím se až blbě, že neumím uvařit ani krupicovou kaši :D. Dobře, možná bych měla své já trochu zasvětit do tajů normálního života.
 


Komentáře

1 Telenta Telenta | Web | 14. dubna 2013 v 11:22 | Reagovat

Tak s tím posledním odstavcem naprosto souhlasím :-D I když pravda, v poslední době jsem někdy přinucena sestoupit do kuchyně a pomáhat s něčím. Vařím zásadně jen když jsem doma sama, protože jinak mi máma pořád stojí za zády a vzdychá, co všechno dělám špatně a nakonec si to stejně předělá podle svého, tak proč se namát :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
PageRank ukazatel