Refresh, refresh, refresh

9. března 2013 v 9:35 | Annie |  Scrapbook
Po dlouhé době zase nějaký článek. Moc se omlouvám, že se neděje to, co se dít mělo (mělo se něco dít? já ani nevím) a že teď vám řeknu to, co vám řeknu - všechno se odkládá. Chci říct nová kapitola Vzdušných zámků, samozřejmě. Máte další týden. Není k tomu žádný jiný důvod, než že nemám čas (ehm-ehm-mám,ale jsem líná-ehm-ehm-právě mi přišel notebook-ehm-ehm-Dishonored).

Každopádně, od příštího týdne se začnu pokoušet zase něco přidávat. Našla jsem pár dobrých článků o psaní k překladu, tak snad to. Taky bych se měla vrátit k Povahovým vlastnostem. Jo a psaní. Začala jsem psát nový příběh - který sem zatím ještě dávat nebudu - a už jsem konečně vymyslela pokračování k té Homestuck Fanfiction, tak se to tady snad brzy objeví. Teď jsem ale v zajetí svých počítačových her, tak mi prosím odpusťte :).

Taky bych měla konečně dopsat ty recenze. Ach jo. Každopádně, napadlo mě ještě přidat články o pár velmi talentovaných lidech, které znám z různých fandomů, a kteří by si zasloužili, aby se o nich vědělo aspoň trochu i tady v ČR. Spešl rubriku pro to asi zakládat nebudu, ale jenom abyste věděli, že se to tady brzy objeví.

Uh. Když píšu takovéto informační články, cítím se vždycky neskutečně blbě, protože nadělám tolik slibů! :D

Nevím, jestli jsem to tady psala, ale měla jsem zase rozbitý notebook a předevčírem se mi teprve vrátil, takže si konečně dohrávám ty hry, na které jsem se chtěla vrhnout o jarních prázdninách. Včera jsme také byli na anglickém divadelním zpracování Olivera Twista (no prostě to bylo v Angličtině) a nebylo to zrovna špatné, a píšu to tady jenom proto, abych vyplnila místo a nevypadalo to jako stupidně krátký článek, ano.

Tak. Zatím. Hm.

 


Komentáře

1 Hidastaa Hidastaa | Web | 9. března 2013 v 10:20 | Reagovat

Můžu mít jeden blbý dotaz? Kupuješ si hry? ;) Protože koukám na steamu Dishonored za 50 euro, což neni zrovna malá částka :-D

2 Annie Annie | Web | 9. března 2013 v 13:08 | Reagovat

[1]: Nekupovala jsem na steamu, ale na xzone :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
PageRank ukazatel