Nábor do příběhu

18. března 2013 v 17:04 | Annie |  Vzdušné zámky Bradavické
Tak, jak jsem psala v předchozí kapitole Vzdušných zámků Bradavických, hodlám jsem příběh nějak oživit. Pro ty, kteří neví o co jde - Vzdušné zámky jsou Fanfiction na Harryho Pottera, kde příběh určujete vy, čtenáři. Napíšete do komentářů, jak chcete, aby to pokračovalo, a já se podle toho zařídím. Ústřední čtveřicí je právě nyní Abby, trochu vznětlivá studentka Nebelvíru, John, taktéž student Nebelvíru, sloužící jako skupinový katalyzátor (něco ve stylu Karotky ze Zeměplochy), Andrew, doslova perfektní zastupovatel Havraspáru, a Grace, studentka Zmijozelu, avšak s několika tajemstvími.

Mojí pointou je - když už nechávám své čtenáře, aby příběh ovlivňovali, proč je vlastně nezapojím? A proto vám dávám možnost vymyslet si vlastní postavu, která se objeví v příběhu.

Ústřední čtveřicí stále zůstanou již výše zmíněné postavy, ale vaše postavy také nebudou jen tak nějaké obrysy v zadu, které se tam jen tak mihnou. Budou tam moci mít i zásadní roli. Záleží jen na vás, jak si postavu vymyslíte. Dokonce budu přijímat i Mary Sue, ale nečekejte, že to s ní budu myslet vážně :D.
Každopádně, tímto bych vás chtěla poprosit, abyste při tom vymýšlení postavy trochu používali mozek. Taky bych ocenila, kdyby to nebyly jen samé slečny nebo Zmijozeláci/Nebelvíráci.

Každopádně, komu se nápad zalíbí a chce svojí postavu vidět v povídce, nechť v komentáři zanechá tento malý, vyplněný formulář:
1. Jméno postavy
2. Kolej
3. Ročník
4. Nějaká ta omáčka (ehm... chci říct něco o rodině postavy, o tom, kde vyrůstala, jaké předměty jí jdou..)
5. Povaha postavy

Toť bude všechno. Doufám, že se aspoň něco v těch komentářích objeví a že mě nenecháte cítit se trapně :D
 


Komentáře

1 metztli metztli | E-mail | Web | 18. března 2013 v 18:59

Juch :D
Elwin Smaragdová, Zmijozel, druhák. Jdou jí formule a přeměňování, naopak plave v lektvarech a bylinkářství. Je na půl Švýcarka (po tátovi) a po mamce Finka. Je veselá, upovídaná a přátelská, miluje čokoládu a kočky.

2 Susen Susen | Web | 18. března 2013 v 19:14

1. Carey Clevinová
2. Mrzimor
3. 6.
4. Vyrostla jako sirotek. Už od dětství ji hlídá její teta. Jdou jí lektvary a kouzla.  
5. Je dosti zakřiknutá, ale když se dostane na její téma, tak se rozpovídá jedna báseň. :)

3 Sio... Sio... | Web | 18. března 2013 v 19:39

Blog už sice nemám, ale ten tvůj ráda čtu, takže snad nebude vadit, když se přihlásím.:) (pravidla určena nejsou :D)

1. Rose Enns
2. Havraspár
3. šestý ročník
4. Rose je irka, která vyrůstala někde poblíž Dublinu, přesně to nikomu neřekla a ví to jen škola. Snad je to proto, že se nikdo neptal. Už od mala byla vedena ke kouzelnickému životu. Její rodiče jsou nadaní kouzelníci, nepříliš bohatí, nepříliš chudí. Má ráda obranu proti černé magii a lektvary, také kouzelné formule. Dále se zajímá o péči o kouzelné tvory a jasnovidectví. Co ji nebaví je jednoznačně astronomie. Proč by se někdo hrabal ve vesmíru?
5. Rose je známá svým jízlivým humorem, inteligencí, ale také přátelskostí a společenskostí. Říká se o ní, že umí číst myšlenky, ale to je jednoznačně hloupost, bude to jen jejím pronikavým pohledem. Je klidná, ale v některých situacích začne být najednou plachá a zakřiknutá a nikomu neleze do hlavy proč. Možná, že někdo řekl něco, co se jí dotklo?

Týjo, snad jsem se moc nerozepsala.:D

4 Babe Babe | E-mail | Web | 18. března 2013 v 21:15

[1]:[3]: Finové a Irové v bradavicích, jůůů :D

5 Rownee Rownee | 19. března 2013 v 15:34

Tenhle blok už čtu docela dlouho, ale tohle je můj první komentář tak bych na začátek chtěla říct že se mi ten tvůj blok hrozně líbí a tak dále :D
Teď k té postavě:
1. Katharina Rose Elthanias
2. Havraspár
3. 5
4. Vyrůstala v bohaté rodině se svojí mladší sestrou Lilien a starším bratrem Jaredem který je v posledním ročníku. S rodičemi má velmi špatný vztah, hlavně asi proto že nesnáší příliš svazující pravidla, která byla pro vysoce postavenou rodinu v jaké žila samozřejmostí. Velmi dobře jí jde přeměňování a kouzelné formule, trochu také obrana proti černé magii. O černou magii se ale také zajímá, spíše ze zvědavosti. Naopak jí nejdou takové ty teoretické předměty jako jsou dějiny čar a kouzel a starodávné runy.
5. Je inteligentní a odvážná, trochu samotářská a někdy může působit nepřátelsky. Přesto když jí někdo požádá o pomoc ráda pomůže. Je výbornou lhářkou a to se jí už několikrát hodilo. Ze všeho nejvíc ráda kreslí a miluje lentilky(ale to už není důležité :D)

Tahle postava je inspirovaná (no možná víc než inspirovaná) postavou, kterou jsem si vytvořla na Pentagramusu. To jenom tak pro informaci. :D

6 Milli Milli | 19. března 2013 v 15:43

1) Tom Wright
2) Zmijozel
3) Šestý
4) Tom je ze Skotska, z čistokrevné kouzelné rodiny, ale jeho mladší sestra je moták (o tom však ve škole nikdo neví - a Tom se modlí, aby také nikdy nedozvěděl). Má rád lektvary a obranu proti černé magii, zato mu však moc nejdou kouzelné formule a přeměňování. Také ho baví famfrpál.
5) Jako typický zmijozelák si o sobě většinou mslí to nejlepší (a o ostatních opak) a občas se rád pobaví na úkor druhých, ale v jádru není špatný a když někdo opravdu potřebuje pomoci, neváhá. Je poměrně přátelský, ale také cílevědomý, takže se občas neohlíží nalevo napravo a jde si za svým. Většinou působí klidným a vyrovnaným dojmem, to však hlavně proto, že umí dobře skrývat své emoce (někdy to ale už nevydrží a tak občas vybuchne).

7 Hidasta Hidasta | Web | 19. března 2013 v 19:41

Skvělý nápad do geniálního příběhu :) Nedá mi, abych se nezúčastnila :D A vzhledem k nepoměru postav (ostatně jako většinou v RP ;) ) vymýšlím kluka.. :P

1) Will Jannson
2) Havraspár
3) Pátý
4) Willův otec pochází ze Švédska, ale jeho matka je z Anglie. Jeho rodiče se rozvedli a bydlí s matkou v anglii. Má radši Švédsko a jednoho dne by se tam rád vrátil, ovšem někam daleko od svého otce.
Jeho oblíbený předmět je obrana proti černé magii a nesnáší bylinkářství (a je v něm totálně beznadějný). Hraje (dobře) famfrpál na pozici střelce.
5) Má pár dobrých přátel, kterým důvěřuje, ale je to spíš samotář a neznámým lidem moc nedůvěřuje. Většinou je radši sám. Dlouhé projevy nejsou jeho silnou stránkou. Rád píše příběhy, ale i tak je jeho nejoblíbenější koníček famfrpál. Je strašně líný co se školy týče a na testy se skoro nepřipravuje a i tak má skvělé výsledky...

8 Denny* Denny* | Web | 20. března 2013 v 15:04

1)Denny Mccoy
2)Nebelvír
3)6.ročník
4)Dennyho otec pochází s australie. Je mudla a pracuje jako mořský biolog. Jeho matka je angličanka a její rodina má daleké kořeny v magii a vede obchod s alchymií ve které je její syn zběhlí po ní. Jeho oblíbený předmět jsou lektvary, ve kterých provede občas menší explozi. Nemá rád famfrpál a miluje draky. Jako malý se staral o speciální druh draka co chrlil vodu, ale ministerstvo mu ho poté zabavilo to jim nikdy neodpustil. Jeho oblíbenou činností je také psaní a vymýšlení vlastních příběhů, které si bohužel ukládá jen do šuplíků a moc se s nimi nechlubí. nerad používá hůlku a snaží se vymyslet způsob jak používat místo hulky pouze vlastní rukou všemi možnýma produktama, hlavně tedy lektvary, kde sám působí jako pokusný králík. Většina těchto pokusů dopadne, ale rozházeným žaludkem nebo přeměnou v nějaké zvíře.
5)Je to pohodář, který se umí bavit se všemi ale moc toho nevyužívá. Je radši mezi partou lidí, kterým věří a nemá rád nezvané hosty, kteří se k ním přikradou. Je vtipný a trochu nemotorný.

9 el el | 22. března 2013 v 21:14

1. Jméno postavy Sandy Harris
2. Kolej - Mrzimor
3. Ročník 4
4. Nějaká ta omáčka (ehm... chci říct něco o rodině postavy, o tom, kde vyrůstala, jaké předměty jí jdou..)
2 bratři, hodní rodiče,prarodiče..
Jako malá (do 11) až překvapivě dobře zvládala bezhůlkovou magii a přechod na hůlkovou jí dělal poměrně velký problém
jdou jí lektary a historie nejde jí přemněňování,  obrana p.č.m., péče o k. tvory,famfrpál
5. Povaha postavy - ostražitá, ustrašená,v otázkách učiva a vztahů flegmatická až netečá

10 Toffee Toffee | Web | 23. března 2013 v 13:18

1. Emily Summersová
2. Mrzimor
3. 2. ročník
4. Nemá nikoho, krom babičky. Měla starší sestru, ale tu zavraždil nějaký kouzelník když byla sama venku. Emily je 12 let, a má ráda rostliny. Je vlastně něco jako Neville. Nic se jí nedaří.

11 Toffee Toffee | Web | 23. března 2013 v 13:19

1. Emily Summersová
2. Mrzimor
3. 2. ročník
4. Nemá nikoho, krom babičky. Měla starší sestru, ale tu zavraždil nějaký kouzelník když byla sama venku. Emily je 12 let, a má ráda rostliny. Je vlastně něco jako Neville. Nic se jí nedaří, až na bylinkářství a dějiny.
5. bázlivá, stydlivá

Omlouvám se že jsem odeslala dřív

12 Brigita Brigita | Web | 23. března 2013 v 21:29

1. Lina Malermo
2. Havraspár
3. 7. ročník
4. Z kouzelnické rodiny, avšak nijak zvlášť nadané, rodiče mají malý obchůdek s knihami na Příčné. Má mladší sestru Janet, která se narodila jako moták. Z tohoto důvodu (a také kvůli tomu, že rodiče prolezli školu s odřenýma ušima) se Lina snaží být ve všem nejlepší. Je až fanaticky oddaná studiu, přesto má pár přátel podobného založení jako ona. Protože se učí, jde jí téměř všechno, přirozený talent má však na formule a přeměňování. Příliš nemusí bylinkářství.
5. Lina může působit díky své vášni pro školu chladně, odmítavě. Je velice pečlivá, dochvilná, při učení nesnese např. hluk ve společenské místnosti. Na druhou stranu, pokud má hotové úkoly a nic ji netíží, dokáže se bavit jako každý druhý. Ráda sleduje famfrpál, fandí Hollyheadských Harpyjím. Utloukla by se po zmrzlině.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama
PageRank ukazatel