Oblíbení let's playeři z youtube

17. února 2013 v 13:46 | Annie |  Myšlenkový proud
Už dlouho jsem plánovala udělat takovýto článek, tedy shrnout, jaké let's playery z youtube mám opravdu ráda a které by stálo za to "očeknout". O co vůbec jde, když mluvím o takovýchto "let's playerech"? Někteří hráči prostě nahrávájí své postupy v různých hrách, a to ne jako návod, ale jednoduše pro pobavení obecenstva, protože to obecenstvo také svým komentářem pobavit umí. Pro mě je to největší sranda, když jsem danou hru hrála a můžu sledovat pokroky někoho jiného, jak dělá ty stejné chyby jako já atd.
Každopádně, rozhodla jsem se jich vybrat pět, a je jen na vás, jestli se na ně také rozhodnete mrknout :).

PewDiePie

PewDiePie patří mezi snad nejslavnější let's playery youtube. Pokud hledáte nějaký vtipný a zábavný let's play, rozhodně jdete za Pewdiepiem. Nedokážu si předdstavit někoho slavnějšího, a cítím se skoro až trapně, že ho tady představuju :D.
PewDiePie je hlavně proslavený svým gameplayem Amnesiy, kde naprosto úžasně řve, ale stejně tak si ho užijete i v nejrůznějších jiných hrách; má toho na kanálu opravdu hodně, stačí si to jenom projet.
Přiznám se, že PewDiePie mě ze začátku hodně štval svými sexuálními vtipy a celkově mi hodně toho, co říká, nepřipadalo vtipné, pak se to ale nějak změnilo a teď ho naprosto žeru. Chápu, proč ho někdo nemusí, a také nemůžu říct, že by byl úplně mým nejoblíbenějším gameplayerem (stále mě trochu irituje, že většinu her nebere vážně - někdy bych se opravdu raději soustředila na příběh), ale stejně se nedá říci nic jiného, než že je naprosto skvělý.

Cryaotic

Cry je asi mým nejoblíbenějším gamerem z youtube vůbec. Více méně splnil všechno, co jsem na takovém gameplayerovi hledala - v určité míře bere příběh vážně a nedělá si z něj srandu, přemýšlí a často mu i dojde, co má v dané hře dělat (to je totiž důležitá část :D) a také má (něco pro dámy) neskutečně sexy hlas. Tvrdí to už i tři moje kamarádky, takže neříkejte, že ne. Je méně slavnější než takový Pewdie, ale s Pewdiem také dělal hodně co-opů a celkově bych řekla, že jsou dobří přátelé (někteří lidé je i shipují, hehe :D). Každopádně, v mnohém hraje podobné hry jako Pewdie, ale má na kanálu i něco, na co Pewdie v životě nešáhl, pokud vím (např. Skyrim).
Pokud si chcete plně vychutnat jeho sexy hlas, doporučuju zkouknout gameplay Corpse Party. Haha. :)

Toegoff

Toegoff byl prvním gameplayerem, na jehož videa jsem začala koukat. Jako úplně. Vůbec ze všech. Na youtube jsem ho našla díky jeho obrovskému gameplay Dragon Age, které jsem zkoukla, i když je opravdu hodně dlouhý, a pak jsem koukala i na jeho Dragon Age II. Vzhledem k tomu, že tato série patří mezi mé oblíbené hry a jeho komentáře jsem si oblíbila, rozhodla jsem se ho "followovat". Sice jsem v mnohých jeho názorech nesouhlasila (fajn, když tvrdil, že Merrill je sobecká, ještě se to dát bralo, i když to není pravda, jelikož všechno dělá pro svůj lid, ale on k tomu ještě začal randit s Isabelou, a tvrdil, že je lepší - seriously? kdo hrál Dragon Age 2, tak ví, o čem mluvím), ale stejně mě jeho gameplay bavil. Také jsem si oblíbila jeho gameplay Zaklínače a kvůli němu jsem si také ty hry pořídila. Z jeho novějších gameplayů za zmínku stojí takové Diablo III.

Two Best Friends Play

Dříve jsem si myslela, že tihle dva týpci jsou klasika, ale čím dál víc zjišťuju, že je moc lidí nezná. Což je škoda, protože jsou naprosto epičtí. Nedělají gameplaye jako takové, spíš vždycky dávají sestřih z určité hry těch nejlepších scén. Zaručuju vám ale, že se u toho hodně nasmějete, takže můžete zkouknout i hry, které jste jaktěživ neviděli nebo vás nelákají. Najdete toho u nich také opravdu hodně, od Assassin's Creed po Game of Thrones až po různé zombie střílečky, dokonce teď zrovna mám od nich puštěné Guild Wars 2 :D. Doporučuju, pokud se spíš chcete pobavit, než hledáte nějaký dobrý příběh.

Tobuscus

A kdo by si pomyslel, že na Tobyho úplně zapomenu, kdyby mě na to neupozornila Skitty2 v komentářích :D. Je pravdou, že jeho gameplaye moc nesleduju, čas od času si něco nového od něj zkouknu, ale že bych ho sledovala pravidelně, to ne. Jestli od něj ale něco pravidelně sleduju, pak je to Happy Wheels. Tahle podělaná hra je naprosto stupidní a on jí zvládá s jedničkou a hvězdičkou udělat naprosto zábavnou :D. Na druhou stranu ale dělá hodně her, které jsem hrála i já, a proto se od něj na to koukám, protože jak jsem psala nahoře, baví mě sledovat lidi, jak dělají stejné chyby jako já :D. Teď mluvím např. o takovém Dishonored.

11 Drunk Guys Play

A tento článek ukončím další skupinou gameplayerů, které také patří mezi klasiku. Hrají většinou strašidelnější hry a mezi jejich nejslavnější a nejoblíbenější a nejepičtější patří jejich gameplay Slendera, protože to je opravdu to nejvtipnější video, které jsem kdy v životě viděla. Hrají toho i více, stačí se podívat na jejich kanál, ale opravdu, pokud se rozhodnete zkouknout jejich Slendera, rozhodně neprohloupíte. Opět další gameplayeři, kteří vás spíše rozesmějí než že vám představí hru jako takovou, ale tihle se opravdu hodí na napravení dobré nálady.

No, a těmihle bych asi ukončila tenhle článek. Taky bych vás poprosila, abyste kdyžtak své oblíbené gameplayery hodili do komentářů, ať mám na co koukat! :D
 


Komentáře

1 Skitty2 Skitty2 | E-mail | Web | 17. února 2013 v 14:23 | Reagovat

Dost se divím, že jsi vynechala Tobuscuse :) Jinak, dokonce i my máme poměrně... fajn let's playery. :)

2 Annie Annie | Web | 17. února 2013 v 14:51 | Reagovat

[1]: No vidíš, na toho jsem úplně zapomněla :D Mohla bych ho tam ještě připsat no, vzhledem k tomu, že ho taky followuju... ale tak už na to kašlu... :D

3 Skitty2 Skitty2 | E-mail | Web | 17. února 2013 v 14:53 | Reagovat

[2]: Já Tobyho osobně moc nemusím, ale je rozhodně slavnej a populární, proto mi přišlo divný, že byl zde vynechán. :D

4 Puff Puff | Web | 17. února 2013 v 15:49 | Reagovat

Mě Let's playe nějak moc neberou :)

5 Annie Annie | Web | 17. února 2013 v 16:23 | Reagovat

Ok, Toby nakonec přidán :-) .

6 Isilwen Isilwen | Web | 17. února 2013 v 18:43 | Reagovat

Z těch, co tady jsou napsaní, znám akorát Pewdieho a Crye, takže díky za tipy a až bude čas, tak na to kouknu :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
PageRank ukazatel