Myslím, že to jde do háje

15. listopadu 2012 v 20:16 | Annie |  Scrapbook
Štve mě to. Neskutečně mě to štve. Ale nevidím nic reálného, co bych s tím mohla udělat.

Skoro nic nepřispívám. Když jo, tak jsou to nějaké kecy o psaní. Komentáře taky nic moc (já se nedivím). Už hodněkrát jsem měla náladu napsat zase nějaký super článek o psaní jako např. "Osm typů špatných postav", ale... nemám na to náladu. Nemám, nemám, nemám. Jde to všechno do háje.

Jsem zase nachcípaná. Blbá věc je, že jsem dočetla Homestuck, a teď čekám na update jako každý jiný fanoušek. Blah. Je to neskutečně FRUSTRUJÍCÍ.
Vážně, taky jsem přemýšlela, proč nikdo nechce číst Homestuck. Je to vážně jeden z nejlepších příběhů, který jsem kdy četla a měla tu čest poznat. A fanbase. Sice hodně lidí říká, že Homestuck má WORST FANBASE EVER, ale já si to nemyslím.
Kde jinde jste viděli ty nejúžasnější flashe na světě?
Kde jinde skládají fanoušci písničky o postavách?
Kde jinde fanoušci dabují fan komiksy na danou věc?
Kde jinde se nachází tak skvělé cosplaye?

Homestuck, dámy a pánové, vede ve všech žebříčkách. Pamatujete si, jak jsem sem dávala tu písničku? Je o Eridanovi, což je jeden z trollů z Homestucku, a jen tak mimochodem jedna z mých oblíbených postav.

Víte co... když tak o tom přemýšlím, asi sem brzy hodím další Homestuck článek. Cítím se na to. ROZHODNĚ K TOMU MUSÍM DOSTAT VÍC LIDÍ. HOMESTUCK SI TO ZASLOUŽÍ. :D


Než jsem se tu rozkecala o Homestucku jsem chtěla říct, že poslední dobou hodně kreslím. Fanarty na Homestuck! HAHAHAHAHAHAHA
Teď jsem si vzpomněla. Do nedávna jsem ještě neměla moc v lásce Roberta Patizóna, ale poslední dobou ho začínám mít ráda. V jednom interview se ho někdo zeptal: "Tak, Twilight končí. Docela smutný, že?" a Patizón s ďábelským úsměvem odpověděl: "PRO NĚ! >:D"
Vážně, někdo, kdo opovrhuje věcí, která ho udělala slavným, si zaslouží respekt.

Jo a ty Fanarty zveřejním. Nebojte.

Každopádně, přijde mi, že život jde poslední dobou hrozně rychle. Pamatujete si, jak jsem si kdysi dávno stěžovala na taneční? Zítra máme devátou lekci z deseti. A pak je ještě Věneček.
Prostě to hrozně rychle letí. Nevím, jestli jsem ohledně toho naštvaná, nebo ne. -_-
Chce to nějaký pěkný ADVENTURE!

Každopádně, opravdu tu očekávejte nějaký další článek o Homestucku. I FEEL LIKE IT.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
PageRank ukazatel