# Day 28: Kniha, kterou jsem naposledy četla

11. července 2012 v 12:00 | Annieren |  30 Day Book Challenge

NÁZEV: Hraničářův učeň, kniha devátá: Halt v nebezpečí
AUTOR: John Flanagan

Halt, Horác a Will sledují Tennysonovu stopu do Pikty. Jsou odhodláni zastavit kazatele nezasvěcených a jeho zbylé stoupence dřív, než překročí hranice do Araluenu. V Clonmelu porazil Will jednoho z Tennysonových genoveských nájemných vrahů - jenže ještě dva zůstali naživu. Bude Willovo a Haltovo mimořádné lukostřelecké umění stačit na to, aby je zachránilo před úkladnými vrahy? Nebo má Willův učitel před sebou svůj poslední boj?

No, co k tomu říct? Pomalu dočítám sérii Hraničářova učně. Asi před rokem nebo dvěma jsem dočetla osmou knihu, a k této jsem se dostala až teď, což je, upřímně, trošku politováníhodné, vzhledem k tomu, že to na sebe navazuje :D. Ale pořád jsem věděla, o co go, takže myslím, že nějaká velká katastrofa to nebyla. Navíc, upřímně, tenhle díl byl nic moc. Už samotný název vypovídá o tom, o čem kniha bude, a přišla mi až moc nesmyslně dlouhá a vlastně o ničem. Flanagan si mohl odpustit toho "Halta v nebezpečí" a nechat naše hraničáře, ať dopadnou toho padoucha kněze už v předchozím díle.
No nic.
Mezi mé oblíbené hraničářské díly bude stále patřit třetí a čtvrtá kniha.
 


Komentáře

1 Das Das | Web | 11. července 2012 v 12:48 | Reagovat

Hraničářova učně jsem také četla, ale někdy u sedmého nebo šestého dílu jsem přestala. Třetí díl byl pěkný, ale postupem času mi přišlo, že série trochu ztrácí úroveň, na kterou se vyšvihla prvními čtyrmi díly. :)

2 Nayumi (Katsu Team) Nayumi (Katsu Team) | Web | 22. července 2012 v 19:20 | Reagovat

hraničiarovho učna som tiež čítala, skončila som na piatej knihe, lebo šiestu u nás v knižnici ešte nemajú a ja som si skalopevne povedala že ke´d si budem chcieť kúpiť nejakú knihu tak ma bude musieť velmi zaujať :D inak by všetky moje financie leteli do kníh :D súhlasím, príbeh sa tam často dosť naťahuje ale je to pekné "počítaníčko" raz za čas :-D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
PageRank ukazatel