A jsem zase zpátky

17. července 2012 v 22:20 | Annieren |  Scrapbook
Omluvte tento článek, který bude spíš takového deníčkového typu.
Tak jsem se oficiálně vrátila z Řecka. Následující dva týdny strávím hezky doma, a pak zase jedu pryč, ale beru si notebook. Takže připojení neztratím.
Jaké to bylo v Řecku? Třebaže tady byla poslední dobou zima, tam bylo neuvěřitelné vedro. Až nesnesitelné. Každý den to šplhalo až do 40°C a na pokoji sice byla klimatizace, ale tak slabá, že to pomalu nestálo za řeč. A upřímně, v tom vedru se moc přemýšlet nedá.
Přesto jsem ale trošku přemýšlela a něco nového jsem v té hlavě vytvořila. Nové návrhy do Vzplanutí + nápad na nový příběh + touha psát nějakou Fanfiction. Ne a ne ne, neodpustím si to :D. Měla bych dokončit ty rozepsané FF, je to tak, konec šmitec. Nerada za sebou nechávám nedokončenou práci, a že to dělám často...

Ale tak k tomu Řecku. Byli jsme na ostrově Rhodos a celý ten týden jsme se váleli u moře nebo u bázenu (a ani to moc nešlo a na oběd jsme utíkali na pokoj), akorát jeden den jsme jeli do města Rhodos a tam jsme si prohlédli pevnost Johanitů, místo, kde kdysi dávno stál jeden z divů světa (Kolos Rhodský, taková ta obrovská socha, než jim spadla za jakéhosi zemětřesení), a tak nějak jsme to tam celé obešli. Vedro tam bylo naprosto nesnesitelné a já myslela, že tam doslova a do písmene chcípnu. Nejsem člověk stavěný na velké pařáky, to si radši pojedu někam na sever pro zimu (tím samozřejmě nemyslím zase Antarktidu, ale takové Finsko nebo Švédsko bych si prohlédla).

Ale tak nestěžuju si. Byla to pěkná dovolená, a já sama jsem po tom úmorném týdnu v Londýnu toužila po nějaké odpočívací. Upřímně, já bych se tyto prázdniny bez moře obešla, ale maminka naléhala, ať jedu, ale přesto mi slíbila, že jsou to poslední prázdniny, kdy mě do něčeho nutí. Ještě mě donutila jet s nimi za dva týdny na sjezd příbuzných (takhle jezdíme každ rok, vždycky na týden). To už taky naprosto nesnáším, vždycky si tam zalezu někam do kouta a čtu si, no v tomhle případě budu mít notebook, tak aspoň něco :D.

Každopádně, říkám si, že už bylo na čase, aby mi přestala plánovat prázdniny, když mi bude šestnáct. Divně to zní. Pořád se mám za malou holku, která se v tomhle světě moc nevyzná a která je naivní jako za svého dětství. Ach jo.

 


Komentáře

1 Hoshuke Hoshuke | 17. července 2012 v 23:13 | Reagovat

Máš štěstí, že se u vás řeší dovolený :) U nás se pravděpodobně zruší Irsko a místo toho pojede kratší "Půvaby Provence", aby se to moc nekolidovalo s brigádou :D Jednu už mám sice za sebou, ale čím víc člověk má, tím víc chce (sooo true) :D A zatím to na zrcadlovku nevypadá :'( (K mému smutku jsem si navíc připomněla, že Sherlock bude až za rok, takže pravděpodobně spáchám protestní sebevraždu (nebo vraždu, dear Moffat) :D)
Rhodos ti fakt závidim, taky bych jela. Ale jen na památky, válení u moře mě baví den a pak toho mám dost.
Oů, sladkých šestnáct :D Jsem oproti tobě babka a docela toho lituju. :D
A hodně štěstí se Vzplanutím i případnou ff ;D

2 Adelaine Adelaine | Web | 17. července 2012 v 23:18 | Reagovat

Od té doby, co jsme to probírali ve škole miluju řeckou mytologii a architekturu ještě víc, taky o ní vím pomalu skoro všechno. Celkem bych se tam vydala, než se jim to tam úplně posere všechno. Já nebyla nikde, jen u kamarádek a tak, ale jsem spokojená.

3 lady-nik lady-nik | E-mail | Web | 17. července 2012 v 23:48 | Reagovat

Jé, co já bych letos dala za dovolenou u moře ^.^ a kéž bysme i my měli nějaký sjezd příbuzných! Ach jo, miluju tyhle akce :DD

4 Annieren Annieren | Web | 18. července 2012 v 10:25 | Reagovat

[1]: Kdyby mi měl někdo zrušit Irsko jako dovolenou, tak bych ho zabila! To by bylo to nejkrutější, co by mi někdo mohl udělat :D.
Jinak, protestní sebevraždu ohledně Sherlocka bych klidně spáchala s tebou :D. To čekání je hrůza...
A taky jsem chtěla na památky, věř mi, že jo, ale v tom horku se to opravdu nedalo...
A jinak (ještě :D) díky, snad to s tím psaním nějak dopadne :D.

[2]: Ale tak ony jim tam ty památky ještě chvilku vydrží :D. Akorát ta socha jim spadla, no :D.

[3]: Sjezd příbuzných? NE. Věř mi :D

5 evil-ash evil-ash | Web | 29. července 2012 v 22:03 | Reagovat

Taky jsem byla na Rhodosu asi před 4ma rokama v říjnu,takže tam bylo krásných 28,nic hroznýho:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
PageRank ukazatel