Ta ironie.

12. února 2012 v 13:01 | Annieren |  Scrapbook
Je to neuvěřitelně stupidní, ale zase jsem zapomněla, že tenhle blog oslavil narozeniny, a zase jsem si na to vzpomněla šest dní poté. Je to vlastně zvláštní, jelikož i loňský rok jsem 12. února psala článek o tom, jak jsem zapomněla na první narozeniny blogu.

Ironie osudu, tohleto.

Takže, co nového... no, tenhle blog už má dva roky.

Je to zvláštní, ale nikdy mi žádný blog tak dlouho nevydržel. Celá moje blogová historie začala asi v mých osmi nebo devíti letech, kdy jsem si založila blog na sblog.cz. Člověk na tomhle serveru musel umět pořádně s css a html, takže se přiznám, a dost neochotně, že jsem se v programování tenkrát vyznala líp než teď. Ale zase mi něco z toho zůstalo, pamatuju si několik různých kódů a takový to základní pořád zvládám. Pamatuju si, že někdy později pak začal startovat blog.cz a já pořád byla na sblog.cz, hrozně jsem tenkrát nadávala, protože reklamáci psali reklamy do komentářů a ne do shoutboxu v menu, jako to dělal každý správný uživatel sblog.cz :D.
Tak či tak, můj "sblog" byl docela... ehm... slavný, dělala jsem tam hru "reálný život", takže tam chodilo docela dost lidí a pak se po mě docela dost lidí opičilo, ale co naplat. Ani nevím, proč jsem tenkrát sblog.cz opustila, ale začala jsem zkoušet webovky, estranky, webgarden a takhle. Nakonec jsem nějak záhadně zakotvila na blog.cz a založila jsem si blog naruto-anne17 a teď jsem neuvěřitelně hodná a dávám vám odkaz na tu hrůzu :D. Na tomhle blogu jsem se... dozvěděla o anime a stala jsem se velice náruživým otaku. Tenhle blog jsem vlastnila rok a pak jsem přešla na i-am-otaku, který jsem následně taktéž po roce zrušila a přešla sem, na useless-fire. Důvodem bylo, že jsem byla zaujatá autorským klubem a blog o anime už mě stejně začínal štvát, protože ačkoli jsem se makala s autorskými recenzemi a texty, větší domény byly prostě navštěvovanější a využívanější než můj blog.

Naopak se ale teď přiznám, že když mě na těch pár dní vyhodili z Autorského kloubu, uvědomila jsem si, že je to to jediné, co mě na blog váže. Založila jsem si tenkrát webovky, a i když jsem je ochotně zpracovávala přes cutenews dál, nastal pak útok spamerů a já se té práce holt vzdala. Stejně přišel návrat do AK a já se i docela ochotně vrátila na blog. Ale přiznám se, profesionální webovky mě lákají stále, ale mým problémem je, že jsem docela náročná na designy - jakmile si ho nemůžu sama vyrobit, nejsem s tím nikdy spokojená, a jak jsem psala, přes takové programování se já už nevyznám.

Jsem trochu rozmrzelá, protože před rokem jsem v tomhle narozeninovém článku psala, co jsem všechno "zvládla". Co jsem zvládla tenhle rok? Velký hovno. Aspoň mě to tak připadá. Nic nepíšu, akorát jsem sem dala pár svých fotek a jeden obrázek. Pravdou je, že se teď víc učím, taky jsem víc propadla počítačovým hrám, čtu víc knížek a sleduju víc seriálů než kdysi, takže se tu docela rozmohly recenze. Je mi to líto, ale je to vlastně to jediné, na čem teď tenhle blog žije, když nepočítám moje kydy a přemoudřelé řeči. Zase jsem ale za ten rok byla vyhozena z AK a zase navrácena zpátky, což je docela zajímavá událost, hm...

Ale to psaní. Pořád to nejde tak, jak bych chtěla, když píšu, není v tom ten kousek mě, jen... písmena. Možná to bude tím, že jsem se v nitru trochu změnila. Pokud si pamatujete Posledního temnochodce, to bylo docela high fantasy. A hlavní hrdinka byla... hlavní hrdinka. Teď už bych ten samý příběh nenapsala. Něco ve mě postoupilo kupředu, a už to přestalo... myslet naivně. Možná proto nemůžu psát, protože moje spisovatelská část mozku si na to ještě pořád nemůže zvyknout. Ale za to můžou všechny ty psycho hry, seriály a knihy, které jsem v poslední době přelouskala, na to vemte jed (no kdo tu hrál Alice: Madness Returns, že).

Jsem právě v období změn a až přejde, všechno bude jinak.

No nic, tak máme druhé narozeniny blogu za sebou. Jsem zvědavá, co se tu za tenhle rok objeví.
 


Komentáře

1 Adelaine Pierce Adelaine Pierce | Web | 12. února 2012 v 13:36 | Reagovat

Ách, na Anne17 si pamatuju! :D Jojo, to byly časy.

2 Aailyyn Aailyyn | Web | 12. února 2012 v 13:57 | Reagovat

Mně se to stává taky a čímdál intenzivněji. Rok od roku čímdál spíš na narozeniny svého webu zapomínám. Po těch už skoro pěti letech (je to fakt už tolik?) jsem to nějak přestala vnímat. :-)

3 miss. bloody Scars miss. bloody Scars | Web | 13. února 2012 v 10:57 | Reagovat

Wow, pokud se dobře pamatuju, sblog jsem taky měla, ale byla jsem absolutně neschopná s ním pracovat, a myslím, že teď by to nebylo o nic lepší :D Člověk na blogu projde před hodně blogů, taky jsem měla asi tři blogy, ale teď nakonec jsem si nechala ten nejstarší a jedu na něm :D Mimochodem, co je tak úžasného na autorském klubu? Co jsem všude viděla, připadalo mi to, že jdejen o ten název "autorský", který dává svým členům lepší pocit z blogování, a z toho že si všechno dělají sami? :D Nebo se jen chtějí odlišit od ostatních?

4 Annieren Annieren | 13. února 2012 v 12:21 | Reagovat

[1]: Pamatuješ? Ježišmarja, na tu dobu bych nejradši zapomněla :D.

[2]: To jo, ale já jsem na ně zapomněla a vzpomněla si ve stejný den jako loni... :D

[3]: No jde o to, že jsi autorská... a taky o propagaci na titulce :D. Do "autoráku" jsem se vlastně přidala jen proto, abych si získala trvalejší čtenáře, ale ono to jde dobře i bez toho, to už jsem zjistila...
Ale ta reklama je stejně pohodlná :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
PageRank ukazatel