Bez názvu podruhé

23. února 2012 v 18:06 | Annieren
Dumb, já to vložila do téma týdne... forgive me! :D

Prázdniny jsem strávila tak, že jsem koukala na Mentalistu a hrála Skyrim a Assassin's Creed, přičemž jsem se ale aspoň naučila Němčinu. Nicméně, u asasínů mám teď rozehrané Bratrstvo a dokončuju jedničku, takže už pomalu získávám přehled. Přiznám se, že Altair a celkově 11.-12. století je mi sympatičtější než italská renesance, a Malik je naprosto skvělý :D, ale jelikož jsem první hrála dvojku, nejsem zvyklá na Altairovo pomalé šplhání (když vás honí stráže, tak se to FAKT nehodí), a taky jsem ze začátku byla překvapená tím, že musím před vraždami vyšetřovat. Což se mi ale líbilo, sice to bylo hrozně stereotypní, pořád to samé dokola, ale dodávalo to pocit autentičnosti. Taky Altair nemá tolik možností tajných zabití skrytou čepelí jako Ezio, který mohl svůj cíl shodit ze střechy, zabít ho z kupky sena, mohl na něj skočit z výšky... ty možnosti byly zábavné, ale jednička je prostě jednička, teprve to vychytávaly, chápu, rozumím. Zatím se mi tedy nejvíc líbilo AC 2: Renesance. Bratrstvo je taky dobrý, ale celou dobu v Římě? Pfff. Stejně jako Revelations, kde se příběh odehrává celou dobu také jen v jednom městě. ALE! Je tam Altair. To je celkem dobrá kompenzace! :D
Přiznám se, že mě Assassin's Creed donutilo přečíst si Machiavelliho Vladaře. Vidíte, jak je ta hra výchovná?
No nic. Předpokládám, že tohle zajímá jen zapálené fanoušky jako já... i když... docela mě mrzí, že "nerdovská" kultura se postupně stává mainstreamem, face meme jsou všude, troll face zná každý... kde jsou ty časy, kdy to znali jen... vyvolení?
Ale pořád jsem okolím považována za podivnou. Bylo mi to sděleno maminkou, že prý všichni z mé bývalé třídy ze základky byly na hasičském plese a já se válela doma u Skyrimu, heh. Na hasičskej ples bych nevlezla, ani kdyby mě podplatili. Pak se mi snažila říct, že je mi už 15 a že ona se s taťkou potkala v 19, jo a pak že jedna bývalá spolužačky chodí s klukem, který chodil do třídy s jedním mým známým. Asi už jí moje... netečnost... štve.
Fufufu, hodně lidí říká, že holky, který hrajou PC hry nejsou nijak speciální, že je to už teď normální a že takové ty stampky "girl gamer" jsou trapný, ale proč se na vás tedy všichni dívají skrz prsty, když jim řeknete, že vás to baví...?
Jinak, moc teď na blog nechodím, to se přiznám, ale zase píšu - zase - a teprve teď jsem se plně ponořila do problému, který se tady teď probírá, tedy kdo je spisovatel. Nechápu, k čemu ty diskuze jsou, není to tak trochu jedno...?
29 dní do filmu Hunger Games, pokud se nepletu.
The world will be watching.
 


Komentáře

1 Babe Babe | Web | 23. února 2012 v 19:08 | Reagovat

hm, Machiavelli? já ani v podstatě nevim kdo to je, vystupuje ale jako postava v The Secret of immortal Nicholas Flamel ^^.  Mně nikdy nedostanou na žádnej ples. To víte, že nikdy. Ani na žádnej blbej seznamovák. Ani na žádnej výlet. To víš, já su strašně... sociofobní :D.

2 Brigita Brigita | Web | 23. února 2012 v 19:34 | Reagovat

Jen 28 dní. Máme premiéru o den dřív než je ta v USA. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
PageRank ukazatel