from tday only ček nadpisy

14. října 2011 v 19:16 | Annieren |  Scrapbook
Nadpis ignorujte, prosím.

Ráda bych napsala "můving ón", ale k žádnému můvingu zatím v mé osobnosti ani času nedošlo. Co tím myslím? Eh, nemám čas. Nemám čas na psaní, kreslení a na cokoliv jiného. Ono to časem slehne, ale teď to fakt nejde. V úterý a ve čtvrtek jsem doma v šest, ostatní dny ve čtyři. Jsem ze školy zmožená, že padnu na postel a bezcílně bloudím po internetu. Podívam se na Facebook, zkontroluju deviantArt, a pak nemám tušení, co dělám. Něco čtu, sleduju videa, něco hraju, a bůh ví co ještě. Ale nemám sílu dokopat se na k něčemu normálnímu. Řekněte mi, jak to vy všichni na té střední děláte? :D

Taky už bych se oficiálně mohla nazvat šprtem. Na ZSV máme sice na pohled příjemnou profesorku, ale pořád něco píšeme a to z pěkných kravin, stejně jako v ICT. Historie psychologie a potom nějaké aplikované vědy či co. No, problém je, že jsem dostala z obojího jako jediná ze třídy jedničku :D. A z angličtiny jsem si taky dneska šplhla. Bylo na čase, aby všichni konečně pochopili mou genialitu! :D Při matice ale vždycky úplně padám. Jakýho idiota napadlo dát tenhle předmět jako pátou hodinu, přímo po chemii a biologii? Matiku cpěte hned na začátek, probůůůh! A taky vždycky končíme angličtinou, což je taky pěknej hnus, páč to už jsme všichni totálně dodělaný.

Jinak, za tu dobu, co jsem na střední, jsem přečetla už dvě knížky z povinné četby a další čtyři "navíc", a to díky cestování ve veřejných dopravních prostředcích. A taky se každý den pravidelně učím, opět ve veřejných dopravových prostředcích. Plivám na to, vlak je drahý jak něco a ještě bude dražit! Ale času díky němu mám bohatě (ne u počítače, though, sou nou psaní... kolty nou, plís!).


Konečně čtu Zaklínače, ne ty povídky, ale román o Ciri. Ciri jsem ze začátku bůh ví proč nesnášela, ale teď už jsem si jí oblíbila - asi díky vlivu Yeneffer, no. Já mám sice radši Triss díky Witcherovským počítačovým hrám, protože tam naopak Yeneffer nebyla, ale knížky mi více přibližují právě tuto čarodějku. Marigold je úžasný, akorát mě opravdu mate překlad. Ve hrách pro něj používali jméno "Dandelion" - zřejmě americký či anglický překlad, no tak fajn. Česky je to holt Marigold. V českém překladu ale také Triss změnili příjmení na Ranuncul, aby se to právě nepletlo s překladem Marigoldovo/Dandelionovo jména. Mate to, mate to mou osobu!

Musím ale říct, že jsem si hodně hodně hodně hodně hodně hodně oblíbila krále Foltesta. Proč musel v druhé hře zemříííít, proč! Aspoň že někdo chce pomstít jeho smrt - narozdíl od Geralta, který má na konci možnost nechat toho vraha ukrutánskýho jít - že jo, Blue Stripes? Tedy, samozřejmě tím myslím Vernona Roche. Iorveth je taky skvělý, nevím, koho mám z těch dvou radši.

No, jinak mám teď s Alenkou trošku pauzu, i když jsem se už dostala přes první level, ale teď hraju nový datadisk Dragon Age 2 - Mark of the Assassin. Máme zde možnost hrát za Tallis, což je postava plně nadabovaná herečkou Felicii Day, která zrovna točí webový seriál Dragon Age: Redemption, kde rovněž hraje hlavní hrdinku TALLIS! Tedy si, více méně, můžeme zahrát za postavu ze seriálu... a za Felicii Day! Je to ale změna, ze zmatkářské priestky z The Guild, víte? Tallis je totiž elfka pracující pro Quanari, and ší is pjůr ívl! No, ne úplně, ale není to ta stydlivá Codex, no.

Podtrženo a sečteno, nemám čas, i když mám, ale trápí mě iluze, že ho nemám, a kvůli tomu ho opravdu nemám. Nebo já nevím, chápete to?

P.S. Mám problém s Firefoxem - vždycky, když tam jdu na blog.cz, automaticky mě to příhlásí, ale když jdu do administrace a chci napsat článek, zase mě to odhlásí - a hned přihlásí. Jdu tedy znovu do administrace a koloběh začíná nanovo... nevíte, co s tím? Teď píšu z Google Chrome, ale je to nepohodlné, přeskakovat jednoho prohlížeče do druhého. Ne, Firefoxu se nevzdám, i když mě poslední dobou nehorázně štve.
 


Komentáře

1 Peter Cross Peter Cross | Web | 14. října 2011 v 19:54 | Reagovat

Héj, tak Mark of the Assassin závidím! Doufám že na něj napíšeš potom recenzi stejně jako na Legacy. :) Píšeš strašně dobře a tvoje recenze se fakt dobře čtou a aspoň vím jestli mi to potom za ty prachy stojí. :)

Jinak, nejsi sama kdo má problémy s Mozillkou. Taky mi dělá to samé a proto raději používám Chrome který se mi ani neseká tolik jako Mozilla. Na tu lezu už fakt jenom když si chci zmenšit video.

2 Annieren Annieren | Web | 15. října 2011 v 18:03 | Reagovat

[1]: Datadisk jsem zrovna dohrála, takže recenze bude možná už dneska ^^. No, nemyslím si, že recenze píšu nějak extra dobře, jenom komentuju své screeny ze hry a ke konci dám závěrečné shrnutí... ale když se to líbí, proč ne :D.

Mozzila je pěkně postižená, ale já se jí prostě nedokážu vzdát... citové... pouto? :D

3 miss. bloody Scars miss. bloody Scars | Web | 17. října 2011 v 15:12 | Reagovat

Haha, zabijácká animace. Jop, problémy s Mozillou, za to bych zabíjela. Už je to asi tak dva měsíce zpátky, kdy mi nešli psát komentáře na blog, a ani pouštět si videa. Jedině pitomec, kterej fungoval byl Chrome ale i tak jsem se těžce loučila s Mozillou. Naštěstí teď všechno fachá a s Chromem jsem se docela skamarádila, i když ho vlastně ve skrytu duše nenávidím :D

4 Annieren Annieren | Web | 17. října 2011 v 16:16 | Reagovat

[3]: Mě taktéž ta animace dostává znova a znova :D.
Jinak, já do Chromu chodím jen psát komentáře a přidávat články... nemám to srdce se s Mozzilou rozloučit... moc mi přirostla k srdci :D.

5 Adelaine Pierce Adelaine Pierce | Web | 17. října 2011 v 17:39 | Reagovat

S tím blbým FireFoxem byly vždycky jen problémy! :D Já nedám na Explover dopustit. Nechápu, co proti němu lidi mají. Nikdy ho nemám pomalej, nic. Ha! :D (doufám, že to opravíš, no xD)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
PageRank ukazatel