Všechno se mě snaží zabít podruhé

11. ledna 2011 v 21:21 | Annie-chan |  Scrapbook
Víte, co je nejlepší na odreagování? Teplá vana a pořádný vybrečení se. No, když vám to zkazí mamka, už to takový účinek nemá, ale přece.

Dnešek byl absolutně hrozný, snad ještě horší, než včerejšek. Mentálně jsem včera utrpěla při dni otevřených dveří jednoho gymplu v Karlových Varech, kde jsem se dozvěděla, že budu muset dělat přijímačky. Což o to, chápu, že je to užitečný a že se tím určí hranice a všechno, ale jakožto správný deváťák a brzy novopočený středoškolák (zní to divně) samozřejmě říkám ne. Mám z toho stresy, víte?! A jakmile se přidají přijímačky k mé celkové situaci, vyjde z toho vybrečení se ve vaně. Ale přerušila mě mamka. Chňo.

Takhle, ve škole to zase nebylo tak hrozný, dneska. O výtvarku jsme měli nakreslit něco na téma "Bezpečná elektřina" či co, do nějaký soutěže, tak jsem se vzbouřila a nakreslila jsem Ostraváka, zpívající tu písničku "Na Ostravsku je dneska nuda", hra na "Ampérmeter". Zaručeně jsem dostala všechny ve třídě, a jestli s tímhle vyhraju i tu soutěž... budu královna ironie! Chlem, chlem.
O Vko jsme řešili typy výchovy, o češtinu jsme řešili i/y (my máme totiž takovou inteligentní třídu) a o zemák jsme dokonce (dokonce!) byli na počítačích. Jo a ještě mě potěšila anglina, protože jsme psali slohovku a učitelka řekla, že dvě slova z mé slohovky si musela hledat ve slovníku (to je pochvala!). No, pak jsme měli pracovky, teď teda volbu povolání, zase na kompech, nic moc. Pak jsem jeli na rehábku. Suuper. Už to jsem protestovala, že se dneska potřebuju hodně šprtat na němčinu, ale rehábka je rehábka. Když jsme v pět přijeli, šla jsem teda hned na němčinu. Zvládla jsem za dvě hodiny padesát slovíček (pamatuju si tak polovinu) a celá vyčerpaná si řekla, že na večerní lekci angliny nepůjdu. Mamka to ale razantně zamítla a já se tam teda nějak došourala, málem tam usnula a navíc jsem se tam i jednou svalila na zem (to ale byla absolutní tma a já chtěla šáhnout na vypínač světla, ale normálně u něj je stůl a teď tam nebyl a já se o něj chtěla opřít a namísto toho... víte co, prostě jsem se natáhla, no). Takže asi chápete, že když jsem šla z ájiny domů, byla jsem naprosto... hotová. Bylo mi do pláče.

Když jsem se chtěla vybrečet ve vaně, mamka mě přistihla a musela jsem jí teda říct, že mě tohle všecko stresuje, no. Ale to jsou holt čtyři olympiády, jedna z toho absolutně těžká kvůli tomu, že to ani pořádně neumím, Mladý Demosthenes a navíc ještě přijímačky. A kdo říká, že na základce je to snadný (dobře, ještě nejsem na střední, ale stejně to není snadný!)!

Ačkoli ve vaně jsem si při mluvení sama se sebou (já vím, jsem mentálně postižená, a abych byla kchůl, musím napsat "OH MY GOD! I´M NOT NORMAL! - ti, kteří někdy koukají na blog Lady Vanilky, snad pochopí) vymyslela celkem dobré hlášky.

"Ať jde už všechno do prdele!"
"Jo. Do prdele. A s rozinkama."
 


Anketa

Tvůj oblíbený živel?

Oheň
Voda
Země
Vzduch

Komentáře

1 Taychi Taychi | Web | 11. ledna 2011 v 21:33 | Reagovat

Au...tak to je maso....

2 Hoshuke von Oshuke (zastarale Hoshi) Hoshuke von Oshuke (zastarale Hoshi) | Web | 11. ledna 2011 v 22:11 | Reagovat

Proč se mi jen zdá, že to přeháníš? Nebo... proč se mi jen zdá, že jsem na jednom z těch těžších gymplů a dělám naprostý houby? Oproti tobě na základce? Nevím, jak to zvládáš. Já totiž chytře hodlám mamině předložit výpis s minimálně pěti trojkami, za což bude opravdu "šťastná". No jooo... Začnu se učit aspoň trochu xD Na konci roku to oslavím ve stylu mého OC z Hetalie, Irčánka. Koupím si whiskey, pořádnou Tullamorku xD Vznešené to pití :D

3 wewe wewe | Web | 11. ledna 2011 v 22:23 | Reagovat

No myslím, že posledné dva dni sú pre väčšinu ľudstva totálne hrozné a unavujúce. Ja som dnes mala 4 písomky z toho dve nečakané, včera takisto. Keď ma neporazí tento rok tak asi ani maturita ma nezabije.. Neboj tie prijímačky zvládneš. :) :)

4 Annie-chan Annie-chan | E-mail | Web | 11. ledna 2011 v 22:27 | Reagovat

[2]: Jo, možná si za nějaký čas taky řeknu, že jsem to přeháněla... ale teď to tak cítím :)

[1]: Ale zase tolik ne, ono když je člověku na houby, tak si myslí, že je ten nejubližovanější na světě... :D

[3]: Jo, to doufám -_-

5 Tenny Tenny | Web | 13. ledna 2011 v 8:32 | Reagovat

Jo, já si taky ráda vymýšlím hlášky ve vaně... Občas je to sranda. :D
Jinak co se týče výkřiku v angličtině, myslím, že angličané by to takhle neřekli. Naše učitelka se vždycky rozčiluje, když používáme slovo "normal". Většinou používají slovo "ordinary", což znamená obyčejný. Nebo "usual". To normal... To by asi spíš použili v negativním slova smyslu, pokud vůbec. Možná se pletu, ale já strašně ráda poučuji lidi, tak mi to odpusť. :D

Ale pokud to je z blogu Lady vanilky, ani mě to nepřekvapuje. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
PageRank ukazatel