Nara: Šedá strážkyně

24. prosince 2010 v 9:00 | Annie-chan |  Scrapbook
Nara: Grey Warden
Tak... rozhodla jsem se tu na Vánoce udělat menší "program". Ale přednastavený, jelikož tenhle den budu otravovat jenom u televize (ano, s pohádkama, u počítače dřepět nebudu). Představím tu tedy jen pár maličkostí, u kterých sedím dnem a nocím a čekám, až u nich vyjde další díl - různé komiksy a seriály.

Jako první komiks, který jsem objevila asi před měsícem a u kterého sedím "dnem a nocí". Jmenuje se Nara: Grey Warden a vypráví o dálské elfce, která se stala šedou strážkyní. Pokud znáte hru Dragon Age: Origins, tak vám tenhle pojem něco říká, pokud ne, i tak doporučuji komiks přečíst, jelikož je velice kvalitní.
Především bych chtěla upozornit, že je tenhle komiks spíše pro dívčí pohlaví, jelikož tam jde především o tu romantiku, ne o akci. Nacházejí se tam ale grandiózní vtipy a já se u toho někdy tlemím jako debil. Komiks je ale komplektně v angličtině - kreslí ho jedna deviantArtská autorka.
Počet stránek se už pomalu blíží ke stovce, teď je 94 stránek. Doufám, že to vás od čtení neodradí, jako to ze začátku odradilo mě (jelikož jsem idiot).
Pokud se na komiks chcete mrknout, klikněte na obrázek.
 


Anketa

Tvůj oblíbený živel?

Oheň
Voda
Země
Vzduch

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
PageRank ukazatel