Listopadové shrnutí + nové poslouchací objevy

1. prosince 2010 v 16:00 | Annie-chan |  Scrapbook
useless-fire.blog.cz

Dala jsem si takové předsevzetí, že za každý uplynulý měsíc napíšu jeho "shrnutí", tedy zážitky a tak dále a tak dále. Také je to hlavně kvůli mnoha a mnoha hudebním objevům, se kterými se tady chci tak trošku podělit. A taky sem budu dávat aktualizace v povídkách a to, o chystám. Myslím, že je to takové pěkné shrnutí, hah, ještě to ale budu muset dodržovat (tohle předsevzetí)... však se uvidí.

Sleduju: všechno možné na videacesky.cz
Čtu: Přečetla jsem Kroniky Prydainu (pořád nevím, jestli to píšu správně) a teď doslova hltám Město z kostí. Taky jsem si koupila novou mangu "Každá jsme jiná", o které jsem si myslela, že je to jen napodobenina Nany, ale není tomu tak... i když jistou podobu vyloučit nemůžu.
Píšu: Samozřejmě Posledního temnochodce, taky poslední dobou tak trošku nějaké ty básničky (které tu ale nezveřejním, pro vaše vlastní dobro), a chci se zase vrátit k Čarodějce.
Hraju: Dragon Age: Origins! Pořád a stále dokola! Ačkoli by to jeden nečekal, každá hra je v jádru úplně jiná! Má úplně první hra byla za pramen elfky mága, a závisle na mých rozhodnutích a PŮVODU se mnou tak jednali všechny ostatní postavy. To jsem byla hodňásek. Za lidskou šlechtičnu jsem byla stejně hodná, starostlivá a hlavně taková do všeho hrrr. A za dálskou elfku (teď) mě to popravdě baví nejvíc, protože ona je taková... mrcha! Wmuhaha! OK, radši končím, nebo se ještě víc rozhohňám.
Pobavilo mě: Pobavilo? Poslední dobou Kessler a jeho deset pravidel... nebo seriál "Život na koleji" z videacesky.cz.
Naštvalo mě: Nespravedlnost! Dají mi dvojku z dvouleté výstupní práce z faktické úrovně, i když jsem přelouskala tolika knížek! A tu známku kvůli technice! No chápete to, nacpat technickou úroveň do té faktické? CO TO MÁ PROBOHA SPOLEČNÉHO?!
Těším se na: Víkend. Přijede sestřenka z Moravy. A Mikuláš *wmuhehe*!
Netěším se na: Zítřejší ekologické fórum v bižuli *bolestně polkne*
Poslouchám: Toho je teď hodně. Samozřejmě nejvíc soundtracky, ale já učinila tolik nových objevů *radostně jásá*!

Harry Gregson-Williams: Father and Son
Tenhle soundtrack je prostě boží. Je ze hry Metal Gear Solid 4, pokud se nepletu, a mě z něho bylo napoprvé skoro do pláče.

Steve Jablonsky - My Name is Lincoln
Tohle je zase z filmu "Island". Já si poslední dobou oblíbila takové ty soundtracky na happy-endy... tohle je jeden z nich.

Enya - Adiemus
A v osmi jsem nad takovouhle hudbou ohrnovala nos! A přitom je tak boží!

Immediate Music - You'll be the death of me
Nevím, čím to, ale Immediate Music jsem si poslední dobou zase oblíbila. Oni mají takové ty "epické" soundtracky, které zvěstí příchod něčeho... velkého. Tohle je jeden z nich, ačkoli mě mrzí, že jsem ho na youtube nenašla v jiné podobě, jelikož do téhle kecají postavy z HP.

Immediate Music - The Chronicles of Narnia
 Přesně styl Immediate Music, hlavně ta druhá polovina! Přímo z toho vychází příchod něčeho obrovského!

Immediate Music - Mercutio
Poslední, a zas od Immediate Music. Hahá, tohle je dokonalost!

Chystám: Ok, novinky ve vaší oblíbené rubrice :D
useless-fire.blog.cz
Pracovní název, aargh! Ok, nevím, co mám od tohohle očekávat, možná to vznikne, možná ne, ale každopádně nevím, o čem by to mělo být.

useless-fire.blog.cz
Totéž platí o tomhle. Stále nevím, nevím, nevím! I když nápad se mi taky líbí. Ale za chvíli mi to bude obojí znít jako blbost.
 


Anketa

Tvůj oblíbený živel?

Oheň
Voda
Země
Vzduch

Komentáře

1 wiit wiit | Web | 3. prosince 2010 v 15:16 | Reagovat

To je nějaký americký Čech,ten Štěpán Jablonský?

2 Annie-chan Annie-chan | Web | 4. prosince 2010 v 8:59 | Reagovat

[1]: Hm... americký američan? Netuším, všude píšou, že je z Ameriky, ale to příjmení už nevysvětlí :-? Ale soundtracky skládá úžasné.

3 Andy-sama^.^ Andy-sama^.^ | Web | 8. prosince 2010 v 17:07 | Reagovat

Koukám že máš více méně stejný vkus na písničky.. :D Enya-Adiemus je klasika ♥ Zvlášní až nádherná :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
PageRank ukazatel