Nezastavitelná <Naruto>

7. května 2010 v 15:46 | Annie-chan |  Naruto - povídky

"Ahoj, Sasuke." Usmála se růžovláska na černovlasého ninju, který se jí líbil už od začátku akademie.
"Hm." Opětoval její pozdrav Sasuke. Opět zklamání. Sakura vzdychla a předstírala, že vyhlíží Kakashiho. Naruto sice také ještě nepřišel, toho ale vyhlížet nebude. Proč jí pořád ignoruje? Vždyť ona ho má tolik ráda. On se žene jen za pomstou a na ostatní se neohlíží. Co Naruto? Kakashi-sensei? Co ona?
"Můžu ti pomoct." Uslyšela ve svojí hlavě Vnitřní Sakuru.
"Nepotřebuju pomoct. Já si teď vystačím sama." Opáčila na tu tvrdší stránku své mysli a usilovně se soustředila, aby k ní znovu nepromluvila.
"Hele, poslouchej. Pořád ukazuješ tuhle svojí hodnou polovičku, která je na všechny milá. A mě necháváš mlátit jen Naruta. Koukej, pomůžu ti sbalit Sasukeho, jen mě na chvíli pusť!"
"To sotva."
"Pomůžu ti ho ale sbalit! Opravdu! Vím jak na to." Trkla do ní znovu Vnitřní Sakura.
"Tak to aspoň zkus!" - "Já nevím..." - "No tak!" - "Ale...no dobrá." - "Výborně!"
"Ohayo, Sakura-chaan! Sasuke..." Pozdravil opravdu velmi hlasitě Naruto. Sakura se ani neohlédla a pořád hleděla kamsi do neznáma. Za chvíli už bude venku...
"Sakura-chan! Neignoruj mě, Sakura-chan!" Vyděsil se Naruto. Ještě chvíle...
"Hej, Sakuro?" Podivil se už i Sasuke. A... TEĎ!
"Co se děje?" Otočila se naštvaně. Sasuke zakroutil očima a Naruta se zasmál.
"Sakura-chan! Nechceš dneska někam vy-" Nestihl ale doříct větu a Sakura ho ihned praštila.
"Nikam nejdu, blbečku!" Křikla, až se vyděsil i nejmladší Uchiha.
"Tak co bude s tím Sasukem?" - "Počkej, chci si chvíli pohrát..."
"Sakuro, jsi v pohodě?" Optal se trošku bázlivě Sasuke.
"Budu, až s tebou půjdu na rande!" Vykřikla téměř překvapivě Sakura, chytla ho za ruku a táhla pryč.
"Zastav! Jsi snad pitomá?! Máme tam schůzku s Kakashim!" Syčel na obranu Sasuke.
"Ten počká...a stejně chodí pozdě!" Zasmála se téměř ďábelsky Sakura a odtáhla ho do další uličky. Naruto to sledoval s udiveným obličejem a pak padl na zem.
"Zdra- he? Že bych nepřišel tak pozdě? Naruto, co děláš proboha na té zemi?" Nechápal Kakashi, který se o pár vteřinek později objevil na zábradlí.
"Sakura-chan..." Vzdychal jen Naruto. Sakura byla ale mezitím v parku a pořád za sebou táhla Uchihu. Ten se z jejího sevření nemohl dostat. Překvapovalo ho, jak má pevný stisk.
"A teď..." Sakura se opět ušklíbla a skočila po něm. Sasuke, už tak dost vyděšený, teď málem omdlel.
"Sakuro? Jsi to ty?" Uslyšeli oba najednou hlas.
"Jsem, Ino prasečino!" Zachrochtala posměšně Sakura a Sasukemu se pořád pokoušela rozepnout poklopec.
"Co to sakra děláš, Sakuro?" Nepochopila to Ino, když se ale dostatečně přiblížila a spatřila Sasukeho na zemi a Sakuru, jak se mu pokouší rozepnout poklopec, jednoduše omdlela.
"Kam šla ta kráva?" Bylo sekundu po té slyšet Shikamara.
"Tady nebudeme mít klid...jdeme jinam, Sasuke!" Prohlásila naštvaně Sakura a opět ho tahala pryč. Když se dostali do odlehlejší části parku, Sakuře se konečně podařilo rozepnout mu poklopec. To už Sasuke nevydržel, jednou prskl a omdlel taky.
"Bože, ti Uchihové nemají žádnou výdrž!" Zaklela potichu Sakura, nechala Sasukeho ležet a vyrazila zase někam do neznáma.
"Kam jdeš jako teď?" - "Za Narutem." - "Proboha, proč za Narutem?!" - "On chce pořád na rande, ne? A když tenhle ten ubožáček Uchiha nevydržel ani rozepnutí poklopce, snad on vydrží víc!" - "Počkej, počkej! To už stačí! Tohle je MOJE tělo a ty s ním tohle provádět nebudeš! Vrať se do mého podvědomí!" - "To určitě."
Sakura, ovládaná Vnitřní Sakurou, tedy zamířila na místo, kde se Naruto vyskytoval nejčastěji. Ichiraku Ramen. Kakashi se vydal hledat Sasukeho a Sakuru, bylo ale vidět, že se asi někde opět zdrží s knížkou. Naruto se tedy snažil zapomenout...díky rámenu. Škoda, že je spíš dobrý na paměť, to ale nevadí.
"Naruto!" Zařvala Sakura, hned jak ho na židli u Ichiraku spatřila.
"Sakura-chan..." Vzlykl Naruto. Průběh dalších událostí ho ale naprosto zbavil slov. Sakura ho chytla za ruku, strhla ze židle a rozepnula mu bundu.
"Moje sny se plní ve skutečnost!" Začal najednou červenat blonďáček. To už se mu Sakura chystala dát polibek, v tom se zastavila ve vzduchu a strnule na něj hleděla.
"Tohle neuděláš! To ti nedovolím! Nedovolím! NEE!"
Vnitřní Sakura tedy naposledy na Naruta mrkla a opět se stáhla do podvědomí, jelikož jí tam ta hodnější Sakura duševním násilím zkopala.
"Sakuro, tak pokračuj, pokračuj!" Radoval se blonďáček.
"To mě ani nenapadne!" Zhrozila se růžovláska a aby to pochopil, praštila s ním o plot.
"Tohle...byla jenom noční můra..." Stihl zaklít Naruto, než se mu jeho drahocenná pusinka rozplácla o dřevo. Sakura se celá naštvaná vydala domů a slíbila si, že už tu vnitřní Sakuru nikdy ven nepustí.
 


Komentáře

1 Lúthien Lúthien | Web | 22. září 2011 v 20:11 | Reagovat

:-D  :-D  :-D No ty vole! xD To je teda h´dně povedené!!! :-D Chválím chválím :D Moc povedený, jsi talent! ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
PageRank ukazatel