Amestris hledá Superstar <FMA>

7. května 2010 v 15:44 | Annie-chan |  Naruto - povídky

"Vítejte, vítejte, vítejte! A ještě jednou, vítejte všichni na soutěži Amestris hledá Superstar! O co se jedná, ptáte se? Amestris je přeci jen kultivovaná země a proto, aby to všem dokázala, jako první vůbec pořádá soutěž, která hledá nadané zpěváky. Dobře, a teď si představíme porotu." Křikl na celý stadion Maes Hughes a nad jedním ze stolečků se objevilo světlo.
"Kamera už jede, Kovový!" Ozval se hlas Ohnivého alchymisty a následná facka.
"Tohle je- zatím ještě ne... Edwarde, otoč se!" Následovalo další syknutí Hughese.
"No jo, sakra!" Byl slyšet další křik Ocelového prcka. Když se otočil, měl konečně ten cop, který se snažil uvázat.
"To si měl dělat v šatně." Stihl podotknout ještě Roy, než Maes znovu promluvil.
"První člen naší poroty je skvělý a nejmladší státní alchymista všech dob, Kovový alchymista Edward Elric!" Křikl Maes a ukázal na blonďáčka. Ten se zašklebil a v davu se ozval nadšený řev.
"Další v porotě je hrdina Ishbalské války a vynikající plukovník, Ohnivý alchymista Roy Mustang!" Křikl podruhé Hughes.
"Chci povýšení!" - "Zvyš mi plat!" - "Blbečku, sebrals mi ženskou!" Ozývalo se naopak v davu.
"Proč to na mě pořád křičí?!" Sesunul svou hlavu pomalu Mustang na stolek a Edward se jen potulně poškleboval.
"A třetí, předposlední člen poroty je naše jestřábí oko, poručnice Riza Hawkeye!" Představil tentokrát Rizu. To se v davu ozvalo stejné výskání jako u Eda. To Mustanga trošku víc zdeptalo.
"A poslední člen naší poroty je opět poručík, představuji vám Jeana Havoca!" Představil posledního člena poroty.
"Proč já měl představování nejkratší?" Naštval se ihned Havoc s tradiční cigaretou v puse. Hughes ho ale ignoroval a pokračoval.
"A přichází první soutěžící...ano, tohle je...tak kdo jsi?" Křikl znovu Hughes a podal nastupující osobě mikrofon k ústům. Ono by se nedalo říct k ústům, spíš k tlamě.
"Jsem Gluttony a mám hlad." Promluvil tlouštík do mikrofonu.
"Tak začni, Gluttony!" Křikl znovu Hughes a pobídl homunkula tak, že do něj strčil a uhnul. S Gluttonym to ale samozřejmě vůbec nehnulo, jen stál na místě a cucal si prst.
"Mám hlad. A veliký. Mám hlad." Spustil, ale normální mluvou.
"Tohle považuju za hodně špatný rep." Pokýval hlavou Roy Mustang.
"Ale já mám hlad! Můžu vás sníst?" Mluvil ale dál Gluttony.
"Aspoň nějaký tón nasadit!" Pobízel už i Havoc.
"Mám, nemám, mám, nemám..." Gluttony otáčel hlavou tak, že pohlédl na Edwarda-Havoca-Edwarda-Havoca. Nabralo to trošku změny tóniny, takže porota ihned zareagovala!
"Pokračujte! Ano, ano, ano!" Vykřikl Edward nadšeně, div že nevyskočil na stůl.
"Takže můžu? Bezva!" Vykřikl ale tentokrát Gluttony a s vyplazeným jazykem se rozběhl ke stolu poroty.

--CENZURA--

"Vynikající, porota je ihned po deseti minutách zpátky! Jak jste tak rychle sehnali nové oblečení, potom, co vám je první soutěžící poprskal a poslintal?" Ptal se ihned Hughes, když porota opět zasedla za stoleček.
"Kovový." Odpověděl rezignovaně Roy a Edward se opět zašklebil.
"Vynikající! Tak druhý soutěžící je...no ne, to je sám Vůdce, King Bradley!" Představil tentokrát Hughes trošku zaskočeně a ihned uhnul. Bradley přišel, nikdo se ho nestihl na nic zeptat a on spustil.
"Kde pak ty ptáčku hnízdo máááš...." Spustil ohromně hnusnou falešnou tóninou, až to celému publiku i porotě trhalo uši. Když skončil, s spokojeným výrazem se podíval na porotu. Zřejmě všem došlo, že kdyby ho zkritizovali, špatně by skončili.
"No...mě se to líbilo." Spustil Mustang s rozpačitým úsměvem.
"Přikláním se k plukovníkovi." Souhlasil Havoc a aby to dokázal, naklonil k Ohnivému hlavu. Jelikož to ale bylo přes Rizu, trošku se jí dostal na prsa, ale to zřejmě bylo plánováno.
"Jo, já se taky přikláním k plukovníkovi..." Přikývla i Riza a taky se přiklonila, což bylo nejspíš také plánováno, protože Havoc slítnul ze židle. Jenom Kovový o své místo zřejmě moc nestál.
"Naprosto příšerné! Plukovníku, vám se to snad líbilo?!" Vykřikl poděšeně. Vůdce se ale zničehonic zatvářil tak výhružně, že všichni tři kromě Edwarda vylekáním nadskočili. Jen on se zatvářil lhostejně.
"Já s vámi nepočítám." Zavrtěl hlavou na nesouhlas. Bradley se otočil na podpatku a zamířil za závěs. Někteří zaznamenali, že si vytahuje sešítek s nápisem "Death Note" a zapisuje do něj jméno.

"No, nic... a další soutěžící je...! Alphonse Elric!" Na pódium ihned po vyslovení jména napochodovalo brnění. Ed se zatvářil velice šťastně.
"Já jsem Alphonse a zazpívám vám "I am a sexy boy." Usmál se nejspíš v mysli Al a spustil.
"I am a sexy boy and I am a sexy boy..." Všichni vykulili oči, a Edwardovi skoro vypadli z ďůlků. Když skončil, zatvářil se velice andílkovsky a podíval se na porotu.
"No...já..." Edward se s rozpaky poškrábal po hlavě.
"Katastrofa, Alphonsi. Je mi líto." Zavrtěl ale hlavou Mustang a nekompromisně zkřížil ruce.
"To snad ne..." Vtrhli do kovových očí Ala slzy a div se nerozplakal. Všichni, co byli na pódiu, se ihned vrhli utišit malého Ala, jen Roy prostě zůstal sedět. Když to utírání slziček skončilo a Al s velkým rachotem odběhl do zákulisí, Mustang schytil od Rizy facku.
"Nemusíte být tak bezcitný." Zamračila se na něj.
"Já že byl bezcitný? Prostě zpíval hrozně!" Obhajoval se ihned Mustang.
"Co jste to říkal?!" Naštval tím ale hned Eda a když se na něj Ohnivec naštvaně otočil, spatřil jen velmi špičatý hrot na jeho automailu.

--CENZURA--

"Porota je zase zpátky, Ed je uklidněný a Mustang zase bez...rukavic, byl nebezpečný." Odkýval to Hughes vážně, když porota už potřetí za ten den zasedla za stoleček.
"Já se jen bránil!" Obhajoval se Roy, nikdo ho ale neslyšel.
"Teď tedy nastoupí další soutěžící... a tím je...Alex Luis Armstrong!" Ještě dřív, než se Ed stihl vyděšeně chytit za hlavu, na pódium nastoupil velmi vysportovaný muž zmiňovaného jména... a spustil.
"Zazpívám vám I gotta go my own way z High School Musical." Z této věty už tak všichni padali ze židle, takže když Armstrong dozpíval ve své extra vysoké tónině, všichni už leželi mrtví na podlaze. Armstrong to ale pochopil tak, že postoupil a rozradostněně odcupital pryč. Lidé, co se nepřišli podívat si mysleli, že přišlo zemětřesení.
"A nakonec nastoupí...někdo, jehož jméno neznám, je tu blázinec!" Prohlásil naštvaně Hughes a praštil se svým sešítkem o podlahu. Následně mu ale zapadl pod trám a on ho musel začít pracně vyndávat. Na pódium už ale nastoupil zelenovlasý homunkulus, zvaný Envy. A spustil.
"Jsem...to je jedno. A zazpívám vám...to je taky jedno." Představil se odhodlaně (jestli se to dá nazvat představením) a začal.
"Polámal se mraveneček, ví to celá obora..." Začal, Hawkeye ho ale okamžitě zastavila.
"Na takové blby nemáme celý den. Jděte pryč, prosím." Zamítla ho okamžitě a zamávala rukou na rozloučenou. Envy se s takovým rozsudkem ale nehodlal smířit.
"A co takhle?! Pořád musím pryč?!" Křikl a proměnil se v nahou napodobeninu Rizy Hawkeye. Riza vykulila oči, div jí nevypadli z ďůlků, a všichni ostatní v porotě, kteří byli mužského pohlaví, padli s akutním krvácením nosu na zem.
"Ha, to je, co?" Křikl znovu a tentokrát se proměnil v Barracka Obamu.
"Ha-ha-ha!" Zasmál se znovu Envy a tentokrát se zatvářil vítězoslavně.
"Postupuju?" Nikdo mu už ale neodpověděl, protože porotu pomalu odnášeli na vozíčkách, světla a zesilovače i mikrofony se vypínali, přihlížející odcházeli. Envy tam pořád stál ve své vítězoslavné póze, a když pochopil, že je konec, vzdychl.
"Zkusím to později v X-factoru!" Prohlásil odhodlaně a ve vteřině byl pryč taky.
 


Komentáře

1 •Pet!nka• •Pet!nka• | Web | 8. května 2010 v 9:34 | Reagovat

Tak to je frajeřina..hlavně ta poslední věta :D:D "Zkusím to později v X-factoru!" :D:D:D Ta mě dostala :D

2 Darky kiss --> Twoje Sbíí ^^ Darky kiss --> Twoje Sbíí ^^ | Web | 24. května 2010 v 10:48 | Reagovat

haha, tak to nemalo chybu!! najlepší bol Alphonse xDD ..

3 Luna95 Luna95 | Web | 24. března 2011 v 16:14 | Reagovat

XDDDDDDDDDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
PageRank ukazatel