5. Kapitola: Kage Bunshin no Jutsu!

21. dubna 2010 v 13:05 | Annie-chan |  ||| Deník Kunoichi
useless-fire.blog.cz
useless-fire.blog.cz

"Slabí? Vždyť jsme je zahnali, sensei!" Zaprotestovala Aiko.
"Poslouchejte!" Zařvala a my ihned ztichli. "Každý ninja má samozřejmě svou slabinu. Jenže každý ninja se musí naučit neupozorňovat na ni, a to jste vy právě teď rozhodně nedělali! Daisuke, ty ovládáš ohnivé techniky, což samozřejmě přijde vhod, ale nic nevíš o elementárních technikách! Možná ti došlo, že použitím ohně proti větru vyhraješ ty, ale techniky si používal naprosto špatně! Když nepřítel vyšle techniku elementární jutsu velkého rozměru, obráníš se tak, že vyšleš jutsu velké síly, ale rozptýlené mezi několika body a hlavně rychlé. Proti jeho drtícímu větru si měl použít jutsu Katon, Housenka no Jutsu, to jsi ale neudělal, takže ninja poznal, že tyhle techniky neovládáš dokonale. Když naopak nepřítel použil malou hbitou techniku, měl si použít techniku, která se soustředí na velký rozsah. Ty, Aiko, moc mluvíš. Před tím, než si budeš hrát, začni brát nějaký boj vážně! Nesmíš ninju upozorňovat na útok, nesmíš se chlubit, nesmíš jevit známky zděšení. Musíš být neustále na pozoru a v pohotovosti. A ty, Anne, moc váháš. Svět ninjů je nekompromisní a nebere ohledy na nováčky. Musíš se začlenit do kolektivu, neváhat a vždy plnit rozkazy. Tohle je život ninjy, život shinobi, život kunoichi. Poučte se z těchto chyb a snažte se je neukazovat nepříteli, je vám to jasné?!"
"Hai." Souhlasili jsme sklesle.
"No tak, no tak! Mysleli jste si, že po dostudování akademie budete hned ti nejlepší ninjové? Život ninjů je plný tréninku, prcci." Ušklíbla se Miyuki-sensei.
"Naučíme se nové jutsu, které nám pomůže tenhle úkol zvládnout. Jutsu třídy B." Dořekla.
"Co je to za jutsu, sensei?" Zeptal se Daisuke.
"Učili jste se na akademii Bunshin no Jutsu, že?" Optala se nás.
"Hai." Kývli jsme na souhlas.
"Ok! My pokročíme trošku dál! Naučím vás Kage Bunshin!" Řekla a zvedla palec.
"Kage Bunshin no Jutsu? Stínové klony?" Zírala jsem na ni.
"Jak nám to teď pomůže, sensei?!" Nepochopil to i Daisuke.
"Nejen, že se naučíte ovládat hmotné klony, ale naučíte se zároveň i trošku lépe ovládat vaši chakru! Dejme se do toho!" Poručila nám.
"Ehm...sensei...nevíme jak na to." Pokrčila rameny Aiko.
"Ah, ano, taková maličkost. Musíte soustředit chakru a tak vytvoříte klony." Usmála se.
"To jsme toho pochopili." Prohlásili jsme naráz zdeptaně a Miyuki-sensei se zasmála.
"Však vy na to přijdete sami!"

...

"Však vy na to přijdete sami...co si sakra myslí?!" Prohlásila jsem naštvaně, když jsem se pokusila už asi po padesáté soustředit chakru a vytvořit klona. Vytvořila jsem ale opět jakousi hroudu bez života.
"Musíme se správně naučit soustředit chakru, to je celé, ne?" Zamračil se Daisuke a dal ruce k sobě. Jasně jsem viděla, jak se pokouší soustředit chakru, a jak se vedle něj objevili tři hromádky, které se možná trošku podobali lidem.
"To je beznadějné." Přiznal si nakonec situaci i on a zkroušeně si sedl.
"Nic není beznadějné, když se budeme pořádně snažit!" Namítla bojovně Aiko.
"Jasně, Aiko, ale Miyuki-sensei nám ani pořádně nevysvětlila, jak na to, jen že máme nějak debilně soustředit chakru, to toho moc nevíme, nemyslíš?" Pronesla jsem rozhořčeně.
"Ale já to zvládnu! Jen se dívejte!" Ušklíbla se a znovu dala ruce k sobě. Další z beznadějných pokusů. Aiko se usilovně snažila soustředit svou chakru, a pak se vedle ní objevil kouř. Nechápala jsem, co se děje. Že by... nepřítel?! Když ale kouř zmizel, s Daisukem jsme údivem padli na kolena.
"Já vám říkala, že to dokážů!" Ozvalo se hned pětkrát najednou. Aiko tam stála s vítězoslavným postojem a za ní čtyři její klony, dokonale provedené.
"Aiko, jak jsi to udělala?" Zeptala jsem se udiveně.
"Miyuki-sensei měla pravdu! Ale k tomu soustředění chakry si přidejte ještě...musíte si věřit!" Zaradovala se znovu a opět spojila ruce.
"Už to umím! Kage Bunshin no Jutsu!" Vykřikla a vedle ní se opět objevil obláček kouře. Další dvě Aiko. Fajn, tohle musím zvládnout taky! S Daisukem jsme na sebe kývli a vstali.
"Kage Bunshin no Jutsu!" Vykřikli jsme oba naráz. Naše siluety zmizeli v obláčku kouře a když se znovu objevili, byli jsme spokojeni. Díky Aiko jsme teď uměli vytvářet klony!
"Super!" Vykřiklo pět Aiko naráz.
"Jo, to jo!" Přikyvovalo pět Anne naráz.
"Je tu moc hluk, radši to ukončeme." Navrhlo pět Daisuke naráz. Když tedy naše klony zmizeli v obláčku kouře, měla sem sto chutí skákat radostí.
"Výborně, děcka! Aspoň tohle zvládáme." Usmála se Miyuki-sensei, která nás celou dobu pozorovala ze stromu.
"Jo! A teď je můžeme vyrazit zničit, ne?" Ušklíbl se Daisuke.
"Měli by jste na to být dost připravení. Já jsem připravená vždycky. Odpověď je teď ve vašich rukách." Pokrčila rameny Miyuki-sensei a seskočila dolů.
"Já jsem připravena, jako vždy." Pokrčila Aiko nebojácně rameny.
"Jo, taky si myslím, že jsem připravený." Kývl i Daisuke. Oba se teď podívali na mě.
"Hai...jsem připravená vyrazit." Přikývla jsem i já.
"Ok! Vyrazíme za tři...dva...jedna...TEĎ!" Křikla a při vykřiknutí posledního slova jsme všichni zvedli nohy ze země a vyskočili na stromy, a takhle pokračovali dál a dál...a naším cílem byl úkryt, používaný za Třetí války ninjů, ten úkryt, kde se teď schovávali ti ninjové.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
PageRank ukazatel