14. Kapitola: Čtyři mocní proti slabým

20. dubna 2010 v 15:54 | Annie-chan |  ||| Atlantido, Najdu tě! Shippuuden
useless-fire.blog.cz
useless-fire.blog.cz

Dveře se otevřely. Stáli v nich čtyři lidé, které tu nikdo nečekal - a i kdyby ano, nečekal, že přijde v takhle nemožnou chvíli. Stáli tam čtyři hokage.
"To snad…" Aiko zalapala po dechu. Všichni ostatní na to koukali jako Mr. Bean na tatarák.
"Kabuto, cos to udělal? Takhle se do toho nebudu muset vložit!" Zabědoval nejmladší Uchiha.
"Jak máme proboha porazit všechny čtyři kage?" Zděsila se Anne a mezitím vrazila kunai zombie do nosu.
"Rozdělte se!" Napadlo Shikamara, který se ale neustále vyhýbal útokům Asumy.
"Už zase?" Vzdychl Kiba, Pein už ale začal velet.
"Itachi, Kisame, Deidaro, Konan, pokusíte zničit prvního! Sakuro, vy z týmu 8 a z týmu 10, pokuste se zničit druhého! Tlusté obočí, Neji, TenTen, Anne, Aiko, Nanami a Ni, vy se pokuste zničit třetího! Já zaměstnám čtvrtého a pak ho odděláte všichni. Vy ostatní si všímejte svého písečku!" Vykřikl ihned, a i když nebyl vedoucím skupiny, všichni poslechli.
Shikamaru se pořád bil s Asumou. Nebude schopný ho zabít, tím si byl jist. Proto musel využít toho, co měl.
"Kagemane no Jutsu!" Vykřikl a snažil se ho spoutat svými stíny, Asuma ale hbitě uskočil. Shikamaru se však usmál.
"Katon: Housenka no Jutsu!" Itachi vypálil svým ohněm proti dřevěnému štítu, který si kolem sebe okamžitě udělal první. Část shořela, ale opět se obnovila.
"Co tam dělá?" Zabědoval, když si všiml, že se nic nestalo.
"Rozdrtím to, pozor!" Varoval je Kisame a rozběhl se proti tomu se svou samehadou. Mocně uhodil do toho štítu a zničil ho. První ale okamžitě začal dělat pečetě a kolem něj se ukázalo několik klonů; to si vzal na starost Deidara.
"KATSU!" Křikl a všichni, včetně toho pravého, měli vybuchnout. Pravý ovšem nevybuchl, protože mezi nimi nebyl. Deidara se zamračil, ale v mžiku se zase usmál.
"KATSU!" Vykřikl podruhé a tentokrát to bouchlo někde nad nimi - a najednou ze stropu spadl První, ten pravý, který se tam ukrýval. Jen tak tak utekl před Deidarovým výbuchem a nyní čekal, co udělají příště.
V ten okamžik se na druhé straně od nich ozvala mocná rána. To Sakura uhodila do země, aby zabránila Druhému v pohybu.
"Akamaru, teď!" Vykřikl Kiba. "Gatsuuga!" Spolu se svým psem udělal Kiba mocný útok, ale ukázalo se, že to byl jen vodní klon. Pravý druhý hokage se objevil za nimi a poslal proti nim vodního draka, který je smetl k zemi. Ino se Shinem však stihli vyskočit - Shino proti druhému okamžitě vyslal své brouky; Druhý je ovšem smetl druhou vlnou.
Mezitím Hyuuga Neji aktivoval svůj Byakugan. Rock Lee se pokusil Třetího zaměstnat svým taijutsu a Anne vyběhla s tím, že udělá 64 úderů, ukázalo se ale, že to byl jen klon. Za nimi se objevil pravý Třetí a vyslal proti nim obrovského ohnivého draka - Neji s Anne se však spojili a udělali obrovský vír proroctví, který všechny ochránil před zlým osudem. Aiko využila toho, že se tam objevil kouř a zvýšila tak útok svých pistolí - Třetí ale jejím kulkám opět uhnul a o vlásek uhnul i obrovskému ledovému drakovi Nanami. Ni se mezitím pokoušela vyléčit zraněnou TenTen.
Pein se mezitím bil se Čtvrtým. Až teď si uvědomil, že ho silně podcenil; Minato měl docela dost chakry a neustále ho "bombardoval" rasenganem. Pein ale vždycky uhnul, už mu však začali docházet síly - až teď…
"RASENGAN!" Proti blonďatému čtvrtému hokagemu vyběhl druhý blonďák, jinchuuriki Kyuubi, a svým rasengam odrazil rasengan čtvrtého. Ten odskočil a měřil si je pohledem. Naruto se nadechl a vydechl; nyní stál proti tomu, co do něj zapečetil lišku!
"Naruto," řekl však suše Pein. "měl jsi bojovat se zombie."
"A PODĚKOVÁNÍ JE JAKO KDE?!" Rozčílil se ihned Naruto. V tom okamžiku proti nim Minato vyběhl s dalším rasenganem - Naruto už ale věděl, co dělat.
"Oodama rasengan!" Vykřikl a jeho silný rasengan se střetl s tím slabým rasenganem čtvrtého. A Peinův útok ze zadu také pomohl…
"Katon: Ryuuka no Jutsu!" Vykřikl leader Akatsuki a vyslal proti Čvrtému obrovského ohnivého draka - Minato povolil a Narutův rasengan ho zasáhl, a i Peinův drak ho pořádně popálil. Nyní byl konec.
Shikamaru mezitím viděl Asumu, jak před ním podruhé umírá. Smutně se zamračil; jeho pokus o stínové spoutání byla jen návnada, aby uskočil. Tam totiž uskočil do ještě většího stínu, který okamžitě využil a proměnil ho v stínové nitky, které propíchaly Asumu skrz na skrz. Bylo po všem.
Všichni mezitím bojovali se svými protivníky; a nebylo to nějak moc vítězné. První hokage Akatsuki odrážel svým dřevem, Druhý své protivníky neustále zaplavoval a Třetí byl, jak bylo vidět, mistrem v používání klonů. Ale čtvrtý byl za spolupráce Naruta a Peina poražen…
"Naruto…" Promluvil však zničehonic.
"On ještě žije?" Zděsil se Naruto, který už se chtěl rozběhnout na Sasukeho.
"Vypadá to, že teď bude chvíli… skutečným Čtvrtým." Napadlo Peina.
"Proč jste do mě tedy zapečetil Kyuubiho?" Zeptal se ho ihned Naruto.
"Přeci abys byl pro nás snadná kořist," zakroutil Pein očima. "to je přeci jasné."
"SKLAPNI!" Křikl naštvaně Naruto.
"Naruto…" Zasýpal znovu Čtvrtý.
"Tak odpovězte!" Vrtěl s ním však stále Naruto.
"Musel jsem, protože poblíž nebylo žádné…žádné jiné dítě…než… než moje vlastní." Vysoukal ze sebe. V tu chvíli nikdo jiný nepromluvil. Pein se rozpačitě poškrábal po hlavě a Naruto na Čvrtého jen udiveně zíral… chce tím říct…že je jeho… synem?
"Orochimaru-sama!" Vykřikl však udivený Kabuto. Do místnosti, kde se tolik bojovalo, vstoupil hadí démon, jeden ze tří Saninnů a šéf Sasína a Kabutína - Orosliz.
"Už se vyspinkal." Zakroutil Sasín očima.
"Asi je na čase, abych zakročil, Kabuto." Prohlásil hadí Sannin.
V ten okamžik se ale stalo několik věcí najednou - do místnosti vtrhli ze všech stran členové Katashiho klanu a zbylí členové naší "party", Orochimaru vykročil a Naruto vrhl do stropu svou monstrózní Fuutonskou techniku, kterou začali všichni prchat ven…
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
PageRank ukazatel