13. Kapitola: Výbuch vždy všechno ukončí

1. dubna 2010 v 11:44 | Annie-chan |  ||| Atlantido, Najdu tě!
useless-fire.blog.cz
useless-fire.blog.cz

"Neumíš nic jiného než se vytahovat a skončí to jako minule, že tě budu muset zachránit." Ohrnul nosík Naruto. Akatsuki mezitím sbalili popcorn a colu a rozhodli se pomoci.
"Ne. Já to vyhraji." Sykl Katashi a dál už se ninjy nezabýval.
"Otrava jeden," Křikl naštvaně Kankurou. "Ani bojovat nás nenechá!" Pak ale zprava vykoukla další hrstka bojovníků z Atlantidy a skupinka se vrhla do boje. Nanami, Aiko a Anne se rozhodly nebojovat, i když to nadlouho nevyšlo. Teď se zaměříme na Katashiho a jeho otce Theodora...
"Katashi, po dlouhé době se setkáváme, a ne v přátelském." Sykl Theodor.
"A co, tati! Ty už nemůžeš být můj otec!" Zařval a rozběhl se proti němu s mečem.
Pak následovalo pár uhnutí a pár ran mečem. Katashi svůj meč opět narovnal ostřím nahoru a rozběhl se proti němu. Theodor uhnul, za to Katashiho zranil svým mečem a udělal mu hlubokou tržnou ránu do ruky. Tím Katashi ztratil levou ruku.
Nezvedal se ale a dal meč do své druhé ruky, v pravé mu to ale nešlo. Proto se rozhodl udělat svou zimní techniku.
"Winter prilze!" Vypustil obrovskou sněžnou vichřici, Theodor ji ale snadno odehnal jedním ohnivým jutsu.
"Housenka no Jutsu!" Opětoval jeho ohnivé techniky Katashi a začal na něj pouštět ohnivé střely, Theodor ale snadno uhnul a pak na něj poslal vodní techniku, která Katashiho odmrštila pár metrů dál.
"Syn nemůže porazit svého otce jako učeň nemůže porazit svého mistra!" Řekl vážně.
Katashi opět vstal a v dlani se mu začala tvořit koule plná ohně...Katonrengan, jedna z pěti živelných maxi útoků. Poté uměl ještě Suitonrengan. Theodora překvapilo, když se proti němu rozběhl Katashi s touto technikou. Rychle ho ale vyblokoval mečem, do kterého dal kus své chakry.
"Sakra!" Pomyslel si Katashi. "Asi budu muset použít svou tajnou obětovací techniku..."
Pak začal dělat znamení rukou, jako to dělali ninjové. Když už to měl, řekl :
"Tohle je má tajná technika. Zabije tebe i mě...otče."
"A myslíš že se nechám?!" Ušklíbl se.
"Budeš muset..."
Pak z jeho rukou vyšlehly červené liány a Theodora připoutali.
"Část první!" Sykl a liány začaly Theodora pomalu dusit.
"Ty...šmejde..." Říkal pomalu.
"Část druhá!" Tentokrát se liány dostaly k jeho krku a začali ho pomalu uškrcovat. Liány začaly ale obklopovat i Katashiho a tentokrát ho nedusily, ale Katashi v nich začal pomalu mizet.
"Část třetí!" Promluvil skrz liány a Theodor se svalil bolestí k zemi, jelikož z lián vyskočili trny napuštěné jedem a začaly ho pomalu otravovat. Jenže Katashi cítil, že mizí, že vyhrál, ale za cenu svého života...sbohem, nádherný světě, doufejme, že ti lidé a ninjové budou v pořádku...začal mizet...ALE! Pocítil nějaký tlak, který ho začal tahat z toho ráje lián.
"Co si myslíš? Že tě necháme umřít?" Křikl Naruto.
"Rozhodně ne!" Přitakala Nanami a spolu s Ammy začaly tahat za Naruta, jakoby tahaly ven nějakou velikou řepu. Za chvíli tahaly všichni kromě Akatsuki, kteří tam chtěli poslat velvyslance.
"Mám to! Bude to Tobi!" Ušklíbla se Konan a strčila ho tam. Jenže to neměli dělat...Tobiho se opět zmocnila síla Atlantská, síla, která mu říkala, ať je tam strčí...
"Tu máte!" Křikl a strčil všechny tam, a oni zapadli do těch liján... (Poznámka autora : Teď to ještě nekončí!) Akatsuki ze začátku nechápali a brali to jako hloupý žert, dokonce čekali, že Tobi se svým skrytým nevinným výrazem řekne " Tobi je hodný chlapeček ", ale Tobi na ně místo toho vystřelil fireball.
"Ne! Tobi!" Zavzlykal Zetsu a vytvořil jedno zemní jutsu a pod Tobim začala pukat zem. Za to Katashiho jutsu, které se začalo vymykat kontrole, se rozšiřovalo všude kolem. Lijány začaly pohlcovat město a zbylí Atlantiďané zděšeně utíkali východem, kudy sami přišli.
"Itachi, použij na něj fireball!"
"A on ho udělá taky a asi to tady vybouchne, ne?!"
"O to my přeci jde!" Zařval znovu Pein a Itachi pochopil...ale vypustí jejich nynější přátele lijány? Opatrně tedy začal dělat znamení rukou a vyfoukl fireball. Tobi ale jakoby prohlédl jejich plán a vypustil jedno vodní jutsu.
"Sakra, co všechno umí? A kdo ho to učil?" Řval Kisame.
"Co já vím tak Zetsu tolik jutsu neumí!" Odpověděl Sasori.
"Takže to musíme udělat po staru!" Usmál se Deidara a vypustil jednoho svého obřího ptáčka. A hned po tom, co zbylí Akatsuki sborově vypustili jedno sladěné "NEEEEEEEEEEE!" to v Atlantidě vybouchlo...

xXx

"Jak se odsud dostaneme?" Zavzlykal Lee.
"Umí někdo z vás ohnivé techniky?" Zaječela Aiko.
"Já!" Přihlásil se Sasuke a připojil se k Aiko, která se pokoušela zničit lijány ohněm.
Anne se je snažila zničit pomocí svého zemního jutsu tak, že je odvolá. Nic moc.
"Podívejte! Deidara...ale ne! POZOR!" Informovala Himeko o Deidarově výbuchu. Potom se už ozýval jen jejich křik...když znovu otevřeli oči, viděli před sebou jen něco bílého. Všude byla jen bílá.
"Jsme mrtví?" Ptala se vystrašeně Ni.
"Konečně." Broukl Shikamaru a začal se rozhlížet kolem.
"Nebe sem si představoval jinak." Vzdychl nakonec.
"Kam se všichni poděli? A co Akatsuki?" Řekla Shinara.
"Podívejte...dveře..." Ukázala Temari na dveře, které vedly jen...nikam. Prostě byli uprostřed prázdnoty. Gaara je obešel a řekl : "To je zbytečný. Těma se nikam nedostaneme."
"Co ty víš." Pokrčil rameny Naruto a otevřel je. Tam se ale objevila nějaká nicota nebo černá díra a začala je vtahovat k sobě...jenže to nebyla černá díra, ale svět, svět nahoře. Akatsuki tam seděli na bobku a polovina z nich hubovala Deidaru, že tak přišli o veškerý kšeft.
"Vždyť vy jste pobízeli Itachiho, ať to tam bouchne!" Vzlykal Deidara.
"Ale to by nebylo tak velký ty trdlo!" Huboval Sasori. To si ale všimli ostatních.
"Jsou živí!" Zaradoval se Tobi.
"Jestli tamto bylo nebe...jo! Mám to! Napíšu o tom knihu a budu slavný!" Zaradoval se Shikamaru.
"No jasně. Ale kam teď?" Ptal se Neji.
"Asi zpátky, ne? Už se těším, až všecko řeknu bábi Tsunade a ta bude čumět jak něco!" Zasmál se Naruto a skupinka se vydala zpět. Akatsuki se mezitím poděli neznámo kam. Když došli do Listové, všechno řekli Tsunade. Shizune ji sem nevěřila, Nanami ale vyndala střep z toho křišťálu...pak ale začalo být vše jako při starém. Stalo se spoustu věcí, které nikdo nečekal, ale možná i ano. Sasuke odešel z vesnice. Naruto bohužel také, ale za tréninkem. Všichni trénovali, aby se stali silnějšími...a nová hrozba se začala blížit...
"Sasuke? Co si říkal o té Atlantidě?" Zeptal se s úšklebkem svého nového žáka...Orochimaru.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
PageRank ukazatel