12. Kapitola: Katashi

1. dubna 2010 v 11:43 | Annie-chan |  ||| Atlantido, Najdu tě!
useless-fire.blog.cz
useless-fire.blog.cz

Pein se rozzlobeně podíval na místo, kde zaznělo to slovo. To se nemělo stát… plán byl pokažený. Teď záleží jen na náhodě. Atlantiďané se uraženě dívali na rebely. Jen Theodor na Katashiho zíral jak na blbce.
"Katashi…myslel jsem, že si mrtvý…"
"Raději bych zemřel než ti sloužil, otče!"
Po tom slově všichni zpozorněli, i když snad jediný Naruto se začal rozkřikovat, co to mele, že on nemůže být jeho syn a až pak mu nejspíš došlo, že to tak asi je… Theodorovi rudě zasvítily oči a postavil se před něho. Pak se na něj jen podíval a Katashi se najednou…nemohl…hnout…
"To je jejich kekkei genkai…" Prohlédl to Itachi.
"Ano, to je." Řekl zatím jeden z rebelů.
"Je to velmi vzácná schopnost a riskujete vážné poranění očí. Když jí používáte, oči jsou rudé. Vybavují se vám veškeré vzpomínky, které nenávidíte, budoucnost…prostě mučení."
"Nic, co by měsíční čtenář nezvládl." Odsekl opět Itachi.
"Ale mohli by jste nás konečně pustit?" Sykl Zetsu a rebel se hned začal omlouvat....a kunaií přesekl provazy. Hned po tom se skupina pustila do boje.

Katashi byl v absolutní tmě. Viděl jen sebe. Pravděpodobně stál na vodě, jelikož všude něco kapalo. V tom se před ním začala vytvářet silueta…byl to on, jeho otec.
"Katashi…myslel sem, že si mrtvý."
"No a?" Odsekl a hodil kunaií někam do tmy. Ozvalo se šplouchnutí.
"Jsme na vodě?" Sykl potichu.
"Ne," Odpověděl Theodor, který jeho tichou otázku zaslechl. "Tohle je krev. Krev tvé matky."
Katashimu se hrůzou rozšířily zorničky a podíval se na něho.
"To si byl ty?" Křikl s nejvyšší možnou zuřivostí.
"Vše se dozvíš… teď ti ukážu, jak to bylo." Šeptl a mávl rukou. Temnota začala pomalu mizet a krev také, a Katashi se najednou objevil v nějaké krajině… že by… jejich dům?

"Hej, ale vždyť jejich kekkei genkai je nějak zapečetit tu duši či co, ne?" Řekl Naruto a kopl jednoho Atlantiďana do hrudi.
"Ty idiote…můj klan taky používá sharingan a ohnivé techniky, takže to znamená, že ty pečetící techniky neumí jenom oni. Třeba čtvrtý hokage." Odsekl Sasuke a hodil kunai po jednom z nepřátel.
"Řekl si to dobře, ale poněkud neúplně, bratře." Ušklíbl se Itachi a Sasuke měl sto chutí, že mu vlepí chidori do tváře, bohužel byl ale na jeho straně a teď si nemohli dovolit ztráty.
"No, přeci-" Začal Itachi, pak ale dostal facku od Himeko ( "Co jim tu zase vykládáš? Koukej mi pomoct!" )
"Má pravdu. Čtvrtý hokage při zapečetění zemřel." Dodala za něj nakonec Aiko.
"Takže jejich zapečetění je vyvinutější, na vyšší úrovni." Doplnila ji Anne a obě zase zmizely v oblaku kouře, jelikož se na ně vrhl jeden z nepřátel.
"To je mi ale blázinec. Kdyby tu aspoň bylo nějaký jezírečko…" Bručel Kisame a "bouchal" Atlantiďany svou samehadou.
Ammy a Nanami bojovali po boku a Akatsuki se rozdělili do dvojic, v jakých byli normálně. Pak už to bylo "klasické".
"Vždyť jich vůbec neubývá!" Křikl Lee, když na bojiště zprava vtrhl další oddíl Atlantiďanů.
"Abys odhodil konečně to závaží." Sykl Neji a použil Juuken.
"Náhodou, já to používám jen na-" Pak ho ale jeden Atlantiďan praštil a Lee ( i když nechtěně ) odletěl ke stolu s občerstvením a shodil z něj potraviny. A co se nestalo, Lee přistál zrovna pod flaškou saké a to se mu vylilo do jeho otevřené pusinky. A co se odehrávalo dál, nechtějte vědět. Chcete? Tak stručně. Lee se choval jak pitomec, motal se jak správný opilec a oddělal asi padesát Atlantiďanů.
"Aspoň někdy ta jeho opilá pěst příjde vhod." Poznamenala TenTen.
"Tak si počkej, až to skončí." Řekl Shikamaru a spoutal pár ninjů svým stínovým jutsu.
"Ale co Katashi?" Křikla Shinara.

"Tohle je tvoje matka. Vzpomínáš?" Ušklíbl se Theodor. Katashi před sebou viděl nádhernou ženu, s dlouhými vlnitými hnědými vlasy, pronikavýma zelenýma očima, s nádhernou snědou pletí a venkovskou košilí a sukni na sobě. Byla to opravdu ona…pak se tam objevil on, jeho otec, Theodor. Vedle něj šel on sám, tehdy asi šestiletý chlapec.
"Katashi! Tak už si se probudil?" Zeptala se jeho matka vlídně. Katashi mladší přikývl a strčil si prst do pusy, jak byl zvědavý. Katashi starší toto divadlo pozoroval s smutnou tváří.
"Máme pro tebe s tatínkem slabikář. Půjdeš do školy, Katashi!" Usmála se jeho matka a vzala ho do náruče.
"Co je to škola?" Zeptal se Katashi mladší.
"Ale vždyť to víš." Pohladila ho po jeho kadeřích matka a podívala se na rozesmátého otce. Jak to tenkrát bylo nádherné… pak se s Katashim starším ale zatočil svět a viděl, jak už mu je asi dvanáct let a před ním ležela jeho mrtvá matka. Katashi začal plakat. Nechtěl znovu vidět svou mrtvou matku…

Katashi ležel na zemi a ztěžka oddychoval. Díval se do rozesmáté tváře Theodora, který se na něj díval svým ďábelským úsměvem. Přišlápl mu ruku kterou zvedl při pokusu vstát.
"Tady zemřeš." Sykl a vytáhl kunai. Pomalu ji pustil a ona padala špičkou dolů zrovna na něj…
"Ty pitomče!" Slyšel najednou. Je pořád živý? Vystrašeně se podíval za sebe. Viděl tam toho mladého chlapce, blonďáka v oranžové bundě.
"Ty by ses nechal zabít, dattebayo?" Křikl znovu a vstal. Theodorovi se zkřivil obličej.
"Ty se mnou chceš bojovat?" Ušklíbl se. Akatsuki si vzadu vzali popcorn a nechali kolem sebe bojovat ostatní, s tím, že se podívají na jinchuurikiho sílu.
"Bude to dlouhý?" Poznamenal znuděně Tobi.
"Co já vím, dattebayo?!" Křikl Naruto a vytvořil klony. Katashi se mezitím zvedl a pozoroval odvahu toho mladého chlapce. Atlantiďané byli téměř vyřízeni, gennini a ostatní už bojovali jen s pár lidmi a většina z nich stejně uklidňovala opilého Leeho. Pak se podíval znovu na Naruta. Ten už potřetí vytvářel klony a útočil na Theodora. Theodor vždy vytáhl černou katanu, na které byl nakreslen dračí ornament a jeho klony jednou ranou zničil. Akatsuki už začali být netrpěliví.
"Kdy probudí tu super sílu, pod šéfe?" Ptal se Tobi.
"Neříkej mi tak." Odsekl Zetsu.
"Ale šéfe vám říkat nesmím, tak co mám dělat?" Vzlykl Tobi.
"No jo, ale klid, neslyším." Sykl znovu Zetsu, když na něj Pein vzadu udělal utišující gesto.
"To je dobré, Naruto." Řekl najednou Katashi a chytil ho za rameno.
"Jak dobré? Mám se nechat zabít či co, dattebayo?!" Křikl.
"Ne..budu s ním bojovat já."
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
PageRank ukazatel