11. Kapitola: Zahájení útoku

1. dubna 2010 v 11:42 | Annie-chan |  ||| Atlantido, Najdu tě!
useless-fire.blog.cz
useless-fire.blog.cz

Bratři Uchihové uhnuli Tobiho útoku a oba se rozdělili na rozdílné strany.
"Použiji led, to zchladí jeho oheň." Sykla Nanami.
"A co když na nás vyběhne s něčím jiným?" Zařvala TenTen.
Hinata aktivovala byakugan a viděla, že se po jeho těle rozšiřuje nějaká divná zelená hmota.
"Musíme nějak zastavit proudění té zelené hmoty!" Křikla.
Sasuke chtěl být superman a dodělat ho jen pomocí lvího komba, což se mu zrovna dvakrát nepovedlo. Zetsu začal plakat. Naruto chtěl za to zamachrovat a útočil rasenganem, pořád se nic neděje. Zetsu usilovně řve. Pak tam příjde ufňukaná Sakura a rozhodla se ho políbit, což se jí přes masku moc nepovedlo. Pak tam přišel Shino a chtěl na něj použít jutsu, ale Tobi mu zničil ohněm všechny broučky a Shino se zhroutil, jelikož brouci jsou přece on, jestli chápete. Pak Nanami použila led a zmrazila mu ruce, přičemž Aiko vyběhla se svým kekkei genkai a zhypnotizovala ho. Pak byla "menší" rozepře mezi Sasukem a Narutem, kdo mu dá poslední ránu, nakonec to byl ale Zetsu a ten ho probudil (pořádnou ránou).
"Jsme se mu aspoň mohli podívat pod masku." Broukl Deidara.
"To není vtipné…ach Tobi…Tobi!" Vzlykala kytička.
Pak se všichni věnovali výrobě masky ( Zetsu ne, ten se staral o omdleného Tobiho na pokoji, Kakuzu mu hodlal vyrobit masku ).
Bohužel se jim nevedlo moc dobře, jelikož Kakuzu dvakrát chytl záchvat, Naruto a Sasuke se neustále prali a dívky pořádaly holčičí párty, přičemž Deidara a Sasori se je pokoušeli špehovat a schytali to. Den uběhl celkem v pohodě…všichni zapomněli na Tobiho fireball ( kromě bratří Uchihů ). Když si dali k večeři krevety a Sakura poblila stůl, šli spát. A ráno se stalo něco…je slavnost.
Menší Uchiha se mezi svými spolukmenovci z Listové vzbudil první kolem sedmé hodiny ráno. Stála tam nějaká ženská a očividně čekala, až se někdo probudí.
"Zdravím, rudooký." Pozdravila mile. Sasukeho to očividně potěšilo a připadal si jako machr, že jediný má červený očíčka, pak si ale vzpomněl na Naruta a Kyuubiho a jeho radost byla rázem pryč.
"Něco sem přinesla." Řekla a podala mu totéž jablko, které snědl Tobi.
"Já…ehm…nechci." Odpověděl.
"Jak to, že nechceš?" Sykla tentokrát žena a trošku naštvaně mu podávala jablko. Sasuke opět zavrtěl hlavou, a to se to stalo. Žena se začala proměňovat na obrovskou příšeru se třemi rukami a pěti hlavami. Sasukemu v očíčkách blýskl sharingan a začal dělat fireball, tím ale způsobil, že zničil pokojík a příšerce se nic nestalo. Naruto a Neji se vzbudili.
"Sakuro-chan, co… ÁÁÁ!" Zařval Naruto ( ještě moc neprobuzený), když na něj příšera skočila.
"To je jako co? Si zase něco zkoušel sbalit nebo co, Uchiho?" Broukl ospale Neji.
"Jak sbalit?! Já nikdy nikoho nebalil! Jen balíky, víš?" Řekl Sasuke učeně, to už na něj ale opět příšera útočila.
"Juuken!" Aktivoval jutsu Neji a vyrazil se svou jemnou pěstičkou na příšerku. Příšerka odletěla metr dál a pak se naštvaně zvedla, že jí ten bělooký odstrkuje a vrhla se na něj.
"Kage Bunshin no Jutsu!" Vytvořil klony Naruto, který se mezitím už probudil. Lee už byl také vzhůru a se svým zeleným pyžamem vyrazil na příšeru. Naruto se svou roztomilou čepičkou zaútočil a rázem aktivoval Kyuubiho, jelikož příšera mu roztrhla čepičku na půlky.
"To je moje oblíbená… ( poznámka autora : A taky jediná! ) pyžamová čepice!" Zařval Naruto a kopl do příšery, že odletěla a bourala do zdi. Neji byl naštvaný, jelikož jemu se to s juukenem nepovedlo.
"Lví kombo!" Naboural zatím Sasuke do příšery. Příšera padla a znovu nevstala. Lee byl rázem hrozně moc smutný, protože tu příšerku chtěl oddělat on. A Neji byl naštvaný, že se skoro vůbec nezapojil.
To samé ( nebo aspoň podobné ) se odehrávalo v ostatních pokojích. Pokoje Atlantidy byli ale samospravovací a proto se v mžiku opravily.
"Ta ženská byla obrovská, že málem přerostla hotel…a taky..a…pak…" Vyprávěl ( trošku s vymyšleným tématem ) Naruto Sakuře o tom, jak jako jediný dokázal porazit příšeru.
"No jasně. Ani za mák ti nevěřím." Usadila ho Sakura a jedla dál.
Když všichni dojedly, šly si pro masky a sešly se venku.
Itachi tam dělal kraviny se svojí maskou pandy, za to Sasuke si lstivě vyrobil masku, kde vypadal jako lovec ( snad pand? ) . Holky se většinou převlíkaly za králíčky, kočičky… za to Anne a Aiko měli originální masku, jelikož jedna šla za banán a druhá za strom.
"Co podnikneme? Slavnost je za hodinu." Informoval Hidan.
"To asi nevíme." Usadil ho Kakuzu.
"A co jako? Já bych šla na místo dění už teď a prohlídla to tam." Navrhla Nanami.
Všichni řekli " proč ne?" nebo "tak fajn", jen jeden člověk vykřikl "dattebayo!".
"Naruto, za co jdeš?" Ptala se udiveně Ammy.
"Za co asi? Za Naruta!" Ušklíbl se při cestě tam Naruto, který šel za přísadu do rámenu s růžovou spirálou, která shodou náhod se jmenovala stejně jako on.
Konečně tam ale došli a viděli, že už tam pár lidí je. Bylo deset hodin ráno, najednou se tam ale nahrnulo spoustu lidí a hnali se k podiu. Skupinka za nimi. Na podiu stál údajný Theodor a očividně chtěl začít mluvit. Ninjové si posedali u podia ke stolům a poslouchali.
"Vítám vás zde." Začal. "Nyní byl chtěl pozdravit naše příchozí ninjy a nabídnout jim naše ovoce ( Poznámka autora : Toho ovoce se chvíli nezbavíte… ). Pak bych chtěl ale říct, že naše oslava právě začíná! A také informovat, že…" Ninjové najednou pocítila obrovský tlak na rukách. Zjistili, že je spoutali ty stoly. Co se to děje? Atlantiďané se k nim otočili a na tváři měli zlomyslný úšklebek.
"Dnes v poledne, přesně v 12:00 vás přeměníme na naše bojové stroje, které dobijí svět!" Zasmál se Theodor. Ninjové na ně naštvaně koukali. Co teď?
Katashi a jeho skupinka stáli tiše za keřem a pozorovali dění oslavy. Už je chytili. Jak teď ale dají znamení?
"Katashi-san, co teď?" Šeptl jeden z rebelů.
"Opravdu nevím…pokud nedají znamení, zaútočíme sami."
Pein naštvaně přemýšlel. Vymyslel to opravdu dobře, že rebelové zaútočí. Dokáže jim dát znamení… co když ho ale nepochopí nebo neuvidí? A co když si budou myslet, že ho nemůže dát a zaútočí sami od sebe? Na to musí být ten pravý moment a ten není každou chvíli. Nervózně se kousl do rtu. Snad to vyjde…
Katashi se na dění oslavy bezradně díval. Bylo už půl jedenácté a nic. A co ten Peinovo zoufalý obličej? Co když ho nedokáže dát? Katashi si nebyl jistý, jestli je čas nebo ne. Nakonec se rozhodl. Zvedl ruku a sykl : "Útok!"
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
PageRank ukazatel