1. Kapitola: Návrat

10. dubna 2010 v 20:06 | Annie-chan |  ||| Atlantido, Najdu tě! Shippuuden
useless-fire.blog.cz
useless-fire.blog.cz

Tři lidé kráčeli tou klimatickou pouští.. jednomu z nich se objevovali vzpomínky...tak bolestivé...Naruto...a ano, Shikamaru zjistil pravé jméno této pouště! A pak Akatsuki...a jeho bratr...nechápal, jak se tak snadno krotil a nezaútočil na něj. Možná proto, že ho prostě ignoroval...a on, Uchiha Sasuke, odešel z listové, aby zabil jeho bratra...za ním šel jeho nynější mistr, sannin, který dokázal přivolat hady... Orochimaru. Za ním šel svorně Kabuto, už dávný pomocník Orochimara. Sasukemu se matně vyjevili vzpomínky na chunninskou zkoušku. Tenkrát se Kabuto vydával za přítele...a taky tam potkal jeho, Orochimara, který mu dal prokletou značku.
"Jak jsme daleko, Sasuke?" Zeptal se ho hadí mistr.
"Myslím, že za chvíli tam budeme." Odvětil příkře.
Následně vyšli z pouště a objevili před sebou vodopádovou.
"Támhle je vchod." Ukázal směrem k obrovské rokli.
"Chceš říct, že musíme skočit do té propasti?" Zděsil se Kabuto.
"Jo, má tam být takový portál. Ale tamtudy bych nešel, bude to tam zasypané." Sykl Sasuke a vyndal svůj meč. Následně udělal znamení rukou a svým sharinganem, který si pamatoval cestu udělal obrovský tunel dolů.
"Šikovný, ten můj Sasuke..."Ušklíbl se Orochimaru a vydal se za ním. Kabuto chvíli jen žárlivě přihlížel a pak odběhl za nimi. Když asi za deset minut prošli tunelem, objevili se v pralese plný květin, palm a jedné obrovské řeky...
"Tohle je řeka Rana. Jdeme po protiproudu." Informoval Sasuke a skupina se vydala za ním.
Za chvíli se před nimi objevil chrám, rozpůlený, zničený a zchátralý.
"Neříkejte mi, že tohle je ono." Ušklíbl se Kabuto, přičemž ho Sasuke spražil svým ledovým pohledem.
"Za tím chrámem je to město. Ukážu vám, kde byla ta bitva." Sykl pak a bez povolení se vydal do předu. Orochimaru, i když mírně naštvaný, šel za ním. Kabuto dohnal Sasukeho a postavil se vedle něho.
"Neměl bys takhle dohánět k šílenství zrovna Orochimara-sama. Je velice vážený a silný,a-"
"Radši zavři hubu."
"Cos to říkal?!" Dopálil se Kabuto. Orochimaru měl v tu chvíli pud seřezat je jako malé děti, pak ho ale ta chuť opustila, jelikož spatřil to, co hledal...
"Tak tady to je!" Řekl s úšklebkem, obešel hádajícího se Sasukeho a Kabuta a podíval se na to zničené tělo...

XxX

"Sakura-chaaaan!" Ječel Naruto na svou kamarádku. Šel domů odpočinout si od svého tréninku.
"Sakuro-chan, představ si, že už tak trošku umím to, co ukazoval Asuma-sensei! A kde vůbec je?" Zeptal se přihlouple.
"Na misi přece!" Křikla Sakura a následně vzdychla. "Očividně bojují s Akatsuki..." S Narutem to trošku trhlo, ale vzápětí se uklidnil.
"Oni to zvládnou!" Řekl hrdě a usmál si.
"A neviděla si dneska Nanami? Měli jsme se sejít na trénink." Vzdychl a rozhlédl se všude kolem.
"Na trénink?" Podivila se Sakura.
"Jo, má mi zmrazit ten vodopád a já to protrhnout." Řekl. "A nezajdeme na rámen?"
"Proč ne..." Usmála se Sakura a šla vedle Naruta k Ichiraku ramen. A Naruto měl štěstí.
"Hele, támhle sedí! S Anne a Aiko!" Podotkl a začal na dívky mávat. Když uběhla mise "Atlantida", všichni se začali docela přátelit. Naruto a Sakura si k nim přisedli a objednali si rámen.
"Co je nového?" Ptala se s úsměvem Anne.
"Nic moc. A Nanami, pomohla bys mi-" Naruto větu nedořekl, Nanami ho zaskočila.
"Jo, Kakashi-sensei mi to už říkal." Naruto s údivem přikývl, to už mu ale podával prodavač rámen.
"Itadikamasu!" Popřál Naruto a pustil se do jídla. Sakura se usmála a začala jíst také, přičemž Aiko začala mluvit : "Pamatujete na Atlantidu? Tenkrát jsme s Akatsuki spolupracovali a teď... teď proti nim Shikamaru a ostatní bojují. Jak si asi povedou?"
Sakura něco chtěla říct, v tom ale do stánku vtrhl Lee a chtěl něco říct, očividně byl ale moc udýchaný, než aby to vyslovil.
"Ale, nedáš si taky rámen?" Zeptal se s úsměvem prodavač.
"Ne..tedy...možná za..za chvíli...hej...Naruto...Sakuro...a.jo..vy..jste tu taky...uff.." Oddychl si konečně od svého sýpání Lee a začal normálně mluvit.
"Tedy, Tsunade-sama chce, aby výprava, která kdysi šla do Atlantidy, se sešla v její pracovně." Všichni na Leeho udiveně hleděli, ten ale jen pokrčil rameny, že neví proč.
"I Akatsuki?" Zasmála se Anne. Lee to ale bral moc vážně, místo aby se smál. Všichni do sebe tedy naházeli rámen a rozběhli se za Leem. Když se konečně dostali do její pracovny, byli tam už všichni ostatní.
"Konečně!" Vzdychl Neji.
"Mám pro vás misi." Začala Tsunade.
"Neříkejte, že máme jít zase do Atlantidy nebo tak,dattebayo." Broukl Naruto.
"Tedy..." Pokračovala ale pátá hokage. "Orochimaru byl vodopádovými ninjy spatřen v okolí vchodu do Atlantidy...víte...myslíme si, že tam něco hledal. Jděte to tam prozkoumat a zjistit situaci."
"Takže jdeme znovu do Atlantidy?" Zeptal se překvapený Kiba.
"Ano. Snažte se prosím při cestě najít Ino,Choujiho a Shikamara. Poté ještě zajděte do pískové pro Kankura a Temari." Dodala Tsunade.
"A co Gaara?" Zeptala se Sakura.
"No...uvidíme. Jestli bude moci, samozřejmě ho vezměte také. A nezapomeňte, je to velice tajná mise. Ne, abys to zase všechno vykecal, Naruto!" Poučovala Tsunade.
"Jasně...jasně..dattebayo...jo..." Odříkával Naruto, v duchu byl ale někde jinde. Sasuke? Orochimaru? Byl tam s ním? Uvidí ho znovu?
"Tak jděte!" Křikla Tsunade a skupinka leknutím vyběhla z kanceláře.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
PageRank ukazatel